امروز : یکشنبه, 29 مرداد 1396
تاریخ عرضه بازی NiOh مشخص شد TGS 2016
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   105

در کنفرانس مطبوعاتی کمپانی سونی در نمایشگاه توکیو گیمز شو 2016 که دقایقی پیش خاتمه یافت، آقای «کاوشی بوساوا» (Kou Shibusawa) با حاضر شدن بر روی صحنه، تاریخ انتشار رسمی بازی NiOh در سراسر جهان را مشخص کرد. برای کسب اطلاعات بیتشتر در این باره با همراه شوید.

بر این اساس این عنوان در تاریخ 9 فوریه سال آینده میلادی، مصادف با 21 بهمن 1395 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. نکته قابل توجه در مورد این بازی این است که برخلاف اکثر عناوین ژاپنی تاریخ عرضه بازی NiOh در سراسر جهان یکسان خواهد بود. این ساخته استودیو Team Ninja روایتگر زندگی قهرمانی افسانه‌ای به نام ویلیام است که ناخواسته درگیر یک سری مشکلات می‌شود و به ناچار می‌بایست به مبارزه با خیل عظیمی از موجودات شیطانی بپردازد. یکی از نکات قوت بازی Ni-Oh گرافیک خیره کننده و گیم‌پلی سریع، روان و خشن آن است که نظر هر مخاطبی را به خود جلب می‌کند.

همچنین چند روز قبل نیز نسخه عمومی بتا دمو بازی NiOh در سراسر آسیا، اروپا و آمریکا در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت. و بازی اصلی نیز همانطور که در بالا اشاره شد در تاریخ 9 فوریه سال آینده میلادی، مصادف با 21 بهمن 1395 روانه بازار می‌شود.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید