امروز : چهارشنبه, 28 شهریور 1397
مدیر اجرایی شرکت اکتیویژن بازی های Call of Duty همیشه ساخته خواهند شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   204

آقای «بابی کتیک» (Bobby Kotick)، مدیر اجرایی شرکت اکتیویژن، عقیده دارد که همیشه شاهد بازی‌های Call of Duty خواهیم بود، و این بازی‌ها بر روی دستگاه‌های مختلفی اجرا خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

مجموعه بازی‌های Call of Duty یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین مجموعه‌ای است که صنعت بازی‌ها تاکنون به خود دیده است.همچنین این مجموعه فعلا قصد ندارد تا جایی برود و همچنان پابرجا است. بابی کتیک، مدیر اجرایی شرکت اکتیویژن/ بلیزارد، در یک مصاحبه اعلام کرد که همیشه شاهد مجموعه بازی‌های Call of Duty خواهیم بود، هرچند شاید پلتفرم‌هایی که این مجموعه را اجرا می‌کنند عوض شوند.

او گفت:

ما تقریبا در 14 سال گذشته مجموعه بازی‌های Call of Duty را بر روی تمامی کنسول‌ها بازی کرده‌ایم. بنابراین، ما در ساخت بازی Call of Duty که مربوط به برخوردها و مبارزات با سلاح‌های گرم است، هیچ وقت با کمبود ایده مواجه نمی‌شویم. بازی Call of Duty برای همیشه ساخته شده و بر روی دستگاه‌های مختلفی اجرا خواهد شد.

کتیک در جواب به این سوال که آینده بازی‌هایی مانند Call of Duty و Warcraft که بر روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌‎ها تمرکز کرده‌اند، آن هم در زمانی که بازی‌های موبایل‌های هوشمند در حال محبوب شدن هستند را چگونه می‌بیند گفت که شرکت اکتیویژن مختص به یک پلتفرم خاص نیست و به همان سمتی می‌رود که طرفدارانش قرار دارند.

شرکت اکتیویژن به همان اندازه که در بازار رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها یک مهره اصلی است، در صنعت موبایل نیز ید طولانی دارد. خرید استودیوی King، سازنده بازی محبوب Candy Crush، نیز بر همین موضوع دلالت دارد.

همچنین در این مصاحبه از آقای کتیک سوال شده که آیا شرکت اکتیویژن فاصله خود را با رقبایش حفظ خواهد کرد یا خیر؟ او جواب داد که درمورد این قضیه همیشه احساس ناامنی می‌کند و همچنین توضیح داد که چطور این احساس ناامنی، برای موفقیت شرکت مفید واقع شده است.

او گفت:

من هر روز به دور و اطرافم نگاه می‌کنم. به عنوان یک رهبر در چنین تجارتی همیشه یک حس ناامنی در شما وجود خواهد داشت و بدون آن حس به نظر من شما از خود راضی و مغرور خواهید شد.

از کتیک پرسیده شد که چه چیزی باعث می‌شود تا شب‌ها بیدار بماند و به فکر دفع کردن رقبا باشد. او گفت که تمرکز و توجه زیادی روی استخدام و حفظ کارکنان شرکت دارد. او عقیده دارد که به وجود آوردن یک فرهنگ همکاری بسیار مهم است تا کارمندان تشویق بشوند در کنار یکدیگر بمانند و به شرکت‌های رقیب کوچ نکنند. او عقیده دارد که با میزان کردن پاداش‌ها در قبال عملکرد تیم، می‌توان به این هدف رسید.

مصاحبه کامل شامل لحظات فراموش نشدنی مانند: تجربه اولین بازی کتیک با کنسول وی و غیره می‌شود که می‌توانید با مراجعه به منبع خبر، این مصاحبه را دانلود کنید.

یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های امسال شرکت اکتیویژن بازی Call of Duty: Infinite Warfare نام دارد که قرار است در ماه نوامبر امسال برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید