امروز : شنبه, 29 دی 1397
تماشا کنید هدف فراری شماره 10 بازی Hitman مشخص شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 خودرو  |     |   207

دهمین هدف فراری بازی Hitman مشخص شده است. اکنون وقت آن فرا رسیده است تا یک خانم داروساز که «نیلا تورویک» (Nila Torvik ) نام دارد را در مرحله پاریس از بین ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

همانطور که قبلا گفته شد، دهمین هدف فراری در مرحله پاریس قرار دارد و درون نمایش مدی که مملو از شخصیت‌های فرعی است، پنهان شده است. بازیکنان باید برای انجام این ماموریت بسیار با احتیاط عمل کنند، چون نیلا تورویک داروساز خبر دارد که شما قصد جانش را کرده‌اید؛ اما فراموش نکنید که شما مامور 47، یکی از ماهرترین قاتلین موجود بر روی کره زمین، هستید. امپراطوری‌ها از اسم شما به لرزه می‌افتند و شیطان هم با شنیدن اسم شما خواهد ترسید. بنابراین، از بین بردن یک هدف نباید کار چندان سختی برای شما باشد. لازم به ذکر است که برای از بین بردن این هدف فقط یک شانس در اختیار دارید، اگر بمیرید، واقعا مرده‌اید و فرصت خود را برای همیشه از دست خواهید داد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این هدف فراری را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

ماموریت‌های هدف‌های فراری بازی Hitman هیجان بسیار بالایی دارند. این ماموریت‌ها چنان حسی را به بازیکنان منتقل می‌کنند که انگار قاتل واقعی هستند و باید خیلی سریع کار هدف مشخص شده را تمام کنند. برای انجام موفقیت آمیز این هدف‌ها اول باید مکان آن‌ها را شناسایی کنید و بعد برای کشتن آن نقشه‌ای آماده کنید. مراحل دیگر بازی Hitman چنین هیجانی را به بازیکنان منتقل نمی‌کنند، چون همانطور که گفته شد، در این نوع از ماموریت‌ها فقط یک بار فرصت بازی کردن دارید.

هدف فراری شماره 10 بازی Hitman از هم اکنون برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل تهیه است.

نظرات خود را در رابطه با دهمین هدف فراری بازی Hitman با ما در میان بگذارید.

منبع :Attackofthefanboy

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید