امروز : یکشنبه, 29 مرداد 1396
بازی Final Fantasy XV از قابلیت های پلی استیشن 4 پرو پشتیبانی خواهد کرد
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   180

کارگردان بازی Final Fantasy XV در جریان نمایشگاه توکیو گیمز شو 2016 اعلام کرد که بازی جدید آن‌ها از قابلیت‌ها و قدرت بیشتر کنسول پلی استیشن 4 پرو پشتیبانی خواهد کرد اما هدف اصلی تیم، بهینه کردن آن برای نسخه استاندارد کنسول پلی استیشن 4 است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

آقای «هاجیمه تاباتا» (Hajime Tabata)، کارگردان بازی Final Fantasy XV، گفت که از قدرت سخت افزاری کنسول پلی استیشن 4 پرو آگاه است، اما بهینه کردن بازی Final Fantasy XV برای کنسول جدید اندکی زمان می‌برد. اما به این خاطر که خود کنسول از بازی زودتر عرضه می‌شود، تیم سازنده بازی را در روز انتشارش که 29 نوامبر (9 آذر) است، با قابلیت پشتیبانی از کنسول جدید سونی منتشر خواهد کرد. هنوز اطلاعاتی درمورد بهینه‌سازی‌های بازی Final Fantasy XV بر روی کنسول پلی استیشن 4 پرو مشخص نشده است، اما ویدیویی از این بازی بر روی کنسول جدید در غرفه سونی واقع در نمایشگاه توکیو گیمز شو موجود است.

با توجه به صحبت‌های کارگردان بازی، تیم سازنده در حال بهینه کردن بازی بر روی نسخه استاندارد کنسول پلی استیشن 4 است، بنابراین، کسانی که قصد خرید کنسول قدرتمند میان نسلی سونی را ندارند، می‌توانند از انجام این بازی بر روی پلی استیشن 4 استاندارد خود لذت ببرند. لازم به ذکر است که در اخبار گذشته اعلام شد که استودیوی سازنده بازی Final Fantasy XV در حال بهتر کردن ظاهر و گرافیک گیاهان و درختان داخل بازی است.

نظر شما در رابطه با بازی Final Fantasy XV چیست؟

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید