امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
جزییات بروزرسانی جدید بازی Street Fighter 5 منتشر شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   133

Capcom در حال عرضه بروزرسانی برای بازی Street Fighter 5 در این هفته است که محتوای جدیدی را برای خریدارانی که دارای Season Pass و همچنین خریداران معمول فراهم می‎کند. با گیم‌شات در جزئیات بیشتر همراه باشید.

در ابتدا در بلاگ Capcom اطلاعاتی مختصر برای معرفی شخصیت Urien ارائه شده است. این شخصیت نقش نائب رئیس اشرافیون را بر عهده دارد که می‎توانید با پول‎های حاصل از مبارزات (Fight Money) و یا از طریق فروشگاه‎های موجود در شبکه‎های استیم و پلی استیشن آن را خریداری کنید.

خریدارانی که دارای Season Pass بازی هستند می‎توانند بدون نیاز به خرید جداگانه همزمان با دریافت آپدیت به این شخصیت جدید دسترسی داشته باشند.

اهداف روزانه جدیدی که در بازی دیده می‎شوند بدست آوردن پول مبارزات را بسیار ساده‎تر می‎کند و دیگر نیازی به خرج کردن پول‎های واقعی درون جیبتان برای محتوای اضافه بازی ندارید.

دارندگان Season Pass همچنین می‎توانند زودتر از دیگران به رنگ‎های 3-10 و پوشش‎های مبارزه‎ای که برای شخصیت‎های موجود در بسته اضافه شونده بازی (DLC) درنظر گرفته شده است، دسترسی داشته باشند. برای افرادیکه Season Pass بازی را در اختیار ندارند، پوشش‎های پرمیوم شخصیت‎ها دارای رنگ‎های 3-10 خواهند بود. این عمل شامل خریدهای سابق شما هم خواهند شد، یعنی اگر شما پیشتر نیز پوشش‎های پرمیوم را خریداری کرده باشید پس از دریافت این بروزرسانی رنگ‎های جدید برایتان به رایگان باز خواهند شد و نیاز به خرید مجدد نیست.

در آخر شاهد وجود حالت مبارزه با سیستم (CPU) هستیم. همچنین محیط‎های مبارزه‎ای KO نیز در بعضی از مراحل دیده خواهند شد. سیستم محاسبه آمار و امتیازات نیز به حالت زنده (Live) تبدیل خواهد شد که مورد پسند بازیکنان حرفه‎ای است.

Capcom همچنین تعدادی باگ و مجموعه‎ای از ایرادات بازی را رفع کرده است که می‎توانید اطلاعات بیشتر دراین‎باره را در بلاگ این بازی در وبسایت Capcom بدست آورید.

بروزرسانی بازی Street Fighter 5 در 22 سپتامبر مصادف با 1 مهر عرضه خواهد شد.
منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید