امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
دومین کارت جدید بازی Clash Royale معرفی شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   263

روز گذشته بروزرسانی جدید بازی Clash Royale منتشر شد و همان‌طور که اعلام کردیم، هر دو هفته کارت جدیدی از چهار کارت مجهول معرفی می‎شود. حال دومین کارت در این دسته معرفی شده که جزو سری لجندری است. با گیم‎شات در ادامه مطلب همراه باشید.

برخلاف تصور بسیاری از بازیکنان، دومین کارتی که معرفی شد، لجندری است و تا ده روز دیگر داخل آرنای چهار قرار می‎گیرد. این کارت که «اینفرنو دراگون» نام دارد، همچون دیگر لجندری آرنا چهار، یعنی «لاوا هاند» با آتش و مواد مذاب به حریف خود حمله می‎کند. در اصل، همان «بیبی دراگون» بسیار دوست داشتنی خودمان است که در یک زره جنگی، قدرت بیشتری پیدا کرده!

مشخصات کارت اینفرنو دراگون که ده روز دیگر در دسترس قرار می‎گیرد

مشخصات کارت اینفرنو دراگون که ده روز دیگر در دسترس قرار می‎گیرد.

مشخصات کارت اپیک بیبی دراگون

مشخصات کارت اپیک بیبی دراگون

به صورت دقیق طرز کارکرد اینفرنو دراگون تا زمان دسترسی به آن قابل تشخیص نیست، اما اگر اینفرنو دراگون قرار است همچون یک «اینفرنو تاور» پرنده عمل کند، بسیار قدرتمند بوده و برگ برنده بسیار بزرگی در مبارزات تلقی می‎شود. بدون شک سوپرسل که به تازگی اعتقاد زیادی به حفظ بالانس در بین کارت‎ها گوناگون پیدا کرده، نمی‎گذارد اینفرنو دراگون به یک قدرت مطلق تبدیل شود و حتما کارتی ضد آن که توانایی مقابله بی چون و چرا داشته باشد را معرفی خواهد کرد.

نظرتان را درباره معرفی دومین کارت جدید بازی Clash Royale با ما در میان بگذارید.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید