امروز : شنبه, 29 دی 1397
پیام رسان Allo بصورت همزمان فقط در یک گجت قابل استفاده است -
3/50 امتیاز از 12 رای
 گجت  |     |   197

گوگل در جریان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگانش دو پیام رسان Allo و Duo را رونمایی کرد. پیام رسان Duo چندی پیش بصورت رسمی منتشر شد، حال آنکه امروز شاهد رونمایی از نسخه ی نهایی Allo بودیم. این دو پیام رسان برای دو پلتفرم اندروید و iOS در اختیار کاربران قرار گرفته و هر دو اپلیکیشن را می توان از فروشگاه های مربوط دریافت کرد. گوگل سعی دارد تا با Allo متد جدیدی از اپلیکیشن پیام رسان را معرفی کرد، چرا که بااستفاده از این سرویس می توان از دستیار صوتی هوشمند گوگل نیز استفاده کرد، بطوری که از طریق این بات نرم افزاری کاربران قادر به پرسیدن سوالات و دریافت پاسخ های مناسب هستند.

حال ساعاتی پس از انتشار نسخه ی رسمی Allo مشکلات و محدودیت های این سرویس در حال رخ نمایی است. از جمله محدودیت های Allo می توان به امکان استفاده از این سرویس بصورت همزمان روی یکی از گجت های کاربران اشاره کرد. البته این مساله به همین جا ختم نمی شود، چراکه درصورت تعویض گجت، تمام چت ها، تصاویر و فایل های به اشتراک گذاشته شده از بین می رود. حتی تصویر پروفایل نیز دیگر قابل دستیابی نیست. در صورتی که Allo روی گجت دیگری نصب شود، این سرویس از کاربر می خواهد تا تمام تنظیمات را از نو انجام دهد. اغلب سرویس های پیام رسان موجود در بازار امکان دسترسی همزمان به پیام های رد و بدل شده را روی گجت های مختلف فراهم کرده و در صورت بروز مشکل دسترسی به داده ها را فراهم می کنند.

بسیاری از کاربران این سرویس به این نکته اشاره می کنند که Allo یک سرویس نیمه کاره است، بطوریکه امکان Direct Reply در اندروید نوقا برای این سرویس فعال نبوده و پشتیبانی از اندروید ور نیز برای Allo بصورت کامل وجود ندارد. انتظار می رود گوگل با انتشار بروزرسانی هایی برای سرویس Allo، محدودیت های این سرویس را از میان برداشته و قابلیت های بیشتری را روی آن قرار دهد.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید