امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
زمان برگزاری کنفرانس سونی در E3 2017 مشخص شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   308

ساعاتی قبل سونی تاریخ برگزاری کنفرانس خبری خود در همایش E3 2017 را مشخص کرد. این کنفرانس که The PlayStation E3 Media Showcase نامیده شده است روز دوشنبه 22 خرداد 1396 برگزار خواهد شد. در ادامه با همراه باشید.

در این کنفرانس بسیاری از بازیکنان انتظار دارند شاهد نمایش جدیدی از Uncharted: The Lost Legacy و نسخه جدید God Of War به همراه مشخص شدن تاریخ انتشار دقیق بازی Detroit باشیم. همچنین بنابر رویه همیشگی راک‌استار یحتمل در کنفرانس امسال سونی اطلاعات و تریلر جدیدی از Red Dead Redemption 2 پخش شود. علاوه‌بر موارد ذکر شده شایعاتی در مورد رونمایی از پلی‌استیشن 5 در E3 2017 منتشر شده که چندان واقعی به نظر نمی‌رسند.

پیش از این نیز مایکروسافت اعلام کرده بود 22 خرداد کنفرانس مخصوص خودش را برگزار خواهد کرد. تمرکز اصلی مایکروسافت امسال بر روی معرفی و نشان دادن قدرت پروژه اسکورپیو است. به همین علت به احتمال زیاد شاهد رونمایی از بازی‌های جدیدی برای این کنسول خواهیم بود.

EA قصد دارد کنفرانسش را با نام EA Play 2017 در تاریخ 19 خرداد برگزار کند که قطعا در آن شاهد نمایش‌هایی از FIFA 18 و Star Wars Battlefront 2 هستیم. بتسدا نیز قصد دارد در E3 2017 از بازی‌های جدیدی رونمایی کند. هر چند تا به امروز مشخص نشده این بازی‌ها چه عناوینی خواهند بود اما شایعات خبر از تایید ساخت The Evil Within 2 و The Elder Scrolls 6 می‌دهند.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید