امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
برنامه Notes گلکسی نوت 7 پاسخگوی تمام نیازهای شماست
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   250

سامسونگ در روزهای قبل به تمامی شایعات و گزارش‌های ضد و نقیض در مورد فبلت جدید خود پایان داد و گلکسی نوت 7 (Samsung Galaxy Note 7) را در رویداد شهر نیویورک معرفی کرد؛ از جمله مشخصه‌های اصلی این پرچمدار جدید می‌توان به حسگر عنبیه چشم (آیریس) و مهندسی ضد آب آن اشاره کرد. علاوه بر این برنامه Notes گلکسی نوت 7 با تغییرات گسترده‌ای همراه شده است.

برنامه Notes گلکسی نوت 7 با چندین قابلیت جدید

یکی از بخش‌های مربوط به رویداد شهر نیویورک به معرفی برنامه Notes گلکسی نوت 7 اختصاص داده شده بود. سامسونگ برای بخش یادداشت های گلکسی نوت 7، شعاری را نیز در نظر گرفته بود؛ هرآنچه که می‌خواهید با قلم S Pen انجام دهید، حالا در قالب یک برنامه قرار گرفته‌اند.

بخش Notes در گلکسی نوت 7 ، دست نوشته‌ها، نمودار، نقاشی و تصاویر متحرک کاربران را در خود جای می‌دهد؛ کاربران حالا با تکان دادن قلم اس پن می‌توانند انیمیشن‌های متحرک GIF تولید کنند. این اپلیکیشن حالا حکم بوم دیجیتالی کاربران را دارد و دسترسی به ده‌ها نوع قلم را برای آنها فراهم می‌کند. یادداشت‌های تصویری و صداهای ضبط شده را نیز می‌توان در اپلیکیشن Notes در گلکسی نوت 7 سامسونگ ذخیره کرد؛ هر کدام از این موارد، در تب مخصوص به خود قرار می‌گیرند. البته امکان تایپ متون به کمک کیبوردهای مجازی بر روی صفحه گوشی نیز فراهم شده است.

قرار گرفتن چنین برنامه کامل و قدرتمندی در محصولات سری نوت سامسونگ کاملا ضروری بود. البته تمامی این قابلیت‌ها در گوشی‌های نوت قبلی حاضر بودند، اما جهت استفاده از آنها باید وارد بخش‌های مختلفی می‌شدیم. حالا سامسونگ با ادغام تمامی این موارد در یک اپلیکیشن متمرکز، تجربه کاربری بهتری را برای کاربران فراهم کرده و دسترسی به تمامی قابلیت‌های قلم اس پن سامسونگ راحت‌تر از قبل شده است. در ادامه توجه شما را به تصاویری از نسخه جدید برنامه Notes در گلکسی نوت 7 سامسونگ جلب می‌نماییم:

برنامه Notes گلکسی نوت 7 پاسخگوی تمام نیازهای شماست
برنامه Notes گلکسی نوت 7 پاسخگوی تمام نیازهای شماست
برنامه Notes گلکسی نوت 7 پاسخگوی تمام نیازهای شماست

نظر شما در مورد این خبر چیست؟

منبعphonearena

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید