امروز : چهارشنبه, 03 بهمن 1397
جزئیات بسته توسعه دهنده جدید بازی Ghost Recon Wildlands ارائه شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   124

تاریخ عرضه بسته توسعه دهنده Narco Road بازی Ghost Recon: Wildlands اعلام و شرکت یوبی‌سافت اطلاعات بیشتری را در مورد این بسته به اشتراک گذاشته است.

همان‌طور که پیش از این اعلام شده بود، دارندگان سیزن پس بازی Ghost Recon: Wildlands نسبت به سایر بازیکنان در مدت زمان زودتری به این بسته توسعه دهنده دسترسی خواهند داشت.

بسته توسعه دهنده Narco Road دارای اهداف و وسایل نقلیه جدیدی است که به بازیکنان و تیم آن‌ها کمک می‌کنند تا به نابودی گروه قاچاقچی El Invisible بپردازند. بازیکنان بایستی به باند خلافکار El Invisible نفوذ و اعتماد سه رئیس جدید آن‌ها را بدست آورند. هر رئیسی به یک گروه از خلافکاران دستور می‌دهد که به نام‌های Kamikazes ،Jinetes Locos و Death Riders شناخته می‌شوند.

این بسته توسعه دهنده شامل 15 کمپین جدید، 4 مرحله جانبی و چالش‌های مسابقه‌ای است که هر یک دارای اهداف مربوط به خود هستند؛ با تکمیل هر یک ماموریت‌ها شما پیروانی را بدست خواهید آورد و پیروان بیشتر منجر به اعتماد روسا به بازیکنان خواهند شد.

ماشین‌های این بسته شامل ماشین‌های muscle با قابلیت افزایش نیروی نیترو، هواپیما، موتور سیکلت، دوچرخه و کامیون‌های بزرگ می‌شوند. 4 تجهیزات و 9 سلاح جدید نیز در محتویات این بسته وجود دارند.

دارندگان سیزن پس بازی Ghost Recon: Wildlands قابلیت دریافت بسته Narco Road را از تاریخ 18 آوریل مصادف با 29 فروردین ماه و باقی کاربران امکان خرید آن را از تاریخ 25 آوریل مصادف با 5 اردیبهشت ماه به قیمت 15 دلار خواهند داشت.

منبع :vg247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید