امروز : پنجشنبه, 02 اسفند 1397
معرفی دستبند تندرستی ساده و ارزان Misfit Flare
3/00 امتیاز از 1 رای
 گجت  |     |   420

اگر به دنبال یک دستبند تندرستی ساده و ارزان‌قیمت هستید Misfit Flare با قیمت تنها 60 دلار می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

شرکت میس‌فیت یکی از فعالان ساخت پوشیدنی‌های هوشمند تندرستی در دنیاست. این شرکت به تازگی دستبند Flare را با قیمت 59.99 دلار برای افرادی که به اطلاعاتی ابتدایی و ساده نیاز دارند معرفی کرده است. در این دستبند خبری از یادآور تحرک، قابلیت دریافت پیام، اعلان و تماس، GPS یا چنین قابلیت‌هایی نیست و Flare حتی یک صفحه‌نمایش هم ندارد. Flare برای افرادیست که می‌خواهند تعداد قدم‌ها، کالری سوزانده شده و وضعیت خواب خود را تحت نظر بگیرند. به این ترتیب Flare به رقابت با دستبندهای ارزانی مثل Fitbit Flex می‌رود که با قیمت حدود 50 دلار فروخته می‌شوند.

معرفی دستبند تندرستی ساده و ارزان Misfit Flare

این دستبند البته یک قابلیت مفید هم دارد: یک دکمه اختصاصی که می‌توانید آن را برای اجرای هر اپلیکیشن یا انجام کارهای مختلف در گوشی خود برنامه‌ریزی کنید. صفحه دایره‌ای شکل Flare هم در واقع یک صفحه لمسی است که برای کنترل‌هایی مثل توقف و ادامه موسیقی یا گرفتن عکس با دوربین گوشی کاربرد دارد. مانند بسیاری از دستبندهای میس‌فیت این مدل هم به یک باتری قابل تعویض مجهز است که البته شارژی نیست. به این ترتیب نیازی به شارژ Flare ندارید اما باید هر 4 ماه یک‌بار باتری آن را تعویض کنید.

Misfit Flare همچنین تا عمق 50 متری زیرآب را بدون مشکل دوام خواهد آورد اما اگر بخواهید از آن برای شنا استفاده کنید بهتر است 9.99 دلار دیگر در اپلیکیشن آن پرداخت کنید تا این ویژگی را هم به دستبند اضافه کنید.

TheVerge


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید