امروز : شنبه, 29 دی 1397
13 بنز، بی ام و، پورشه و رنجرور در کشور اخر هفته خورد می شوند
3/50 امتیاز از 12 رای
 خودرو  |     |   375

بعد از شروع سال نو، سازمان مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور اقدامات مهمی حول پایان دادن به رویه‌ی بی اصل و نسب ورود محصولات قاجاق به داخل کشور صورت دادند. نخستین اقدام در این باب، برای خودروها رقم خورد و پس از آن اقدامات به سمت گوشی‌های هوشمند گرایش پیدا کردند. اما حالا کار به جایی کشیده که قرار است تا آخر هفته 13 عدد بنز، بی ام و، پورشه و رنجرور به کام مرگ کشانده شوند. با همراه شوید.

بنز، بی ام و، پورشه و رنجرور، در آستانه‌ی مرگ!

مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی به تازگی از امحای 13 واحد خودرو لوکس قاچاق خبر داد و طبق اظهارات ایشان، چنین اقدامی برای بار نخست است که در کشور علمی خواهد شد.

پورشهسیدعبدالمجید اجتهادی طی بحثی که با یکی از خبرنگاران حوزه مرتبط داشت، در خصوص جزئیات این پروند توضیحاتی را اضافه کرد و گفت:

مطابق این پرونده که در سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت متهم پرونده 13 خودروی لوکس شامل بنز S500 ، بی ام و ، پورشه و رنجروور را به صورت قاچاق و از طریق مرزهای غیررسمی وارد کشور کرده و حتی تعدادی از آنها را نیز فروخته بود که با پبگیری‌های لازم موضوع کشف و پرونده در سازمان تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قزار گرفت.

وی در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:

در این پرونده متهم به پرداخت 14 میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شد و خودروها نیز ضبط شدند.

آقای سیدعبدالمجید در مقام مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص چگونگی امحای چندین واحد از خودرو‌های لوکس توضیح داد:

با توجه به قانون و هماهنگی های انجام شده از سوی سازمان اموال تملیکی، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، تعزیرات حکومتی و قوه قضائیه مقرر شده تا این خودروها برای اولین بار در کشور امحاء شود.

او همچنین ادامه داد:

به دلیل اینکه امکان عرضه این خودروها در کشور طبق مقرات فعلی وجود ندارد و همچنین موضوع صادرات آنها نیز مقدور نیست لذا این 13 خودروی لوکس در هفته جاری و در استان فارس که پرونده این خودروها در آنجا بررسی شده است امحاء شده و از بین می روند.

منبع :asriran

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید