امروز : چهارشنبه, 21 آذر 1397
هواوی یک اسمارت فون کاملا بدون حاشیه می سازد
3/50 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   237

نوامبر سال گذشته بود که شیائومی از Mi Mix رونمایی کرد، این اسمارت‌فون در اطراف نمایشگر حاشیه بسیار کمی را داشت و گونه‌ای جدید از طراحی اسمارت‌فون را به دنیا معرفی کرد.

این طراحی به شدت مورد استقبال دیگر سازندگان قرار گرفت و کمپانی‌هایی هم‌چون ال‌جی و سامسونگ تمایل خود را برای استفاده از این نوع طراحی نشان دادند. معرفی ال‌جی G6 با داشتن نمایشگری فول ویژن و در آینده‌ای نزدیک رونمایی از گلکسی S8 با نمایشگر تقریبا بدون حاشیه نشان دهنده این موضوع است. هواوی نیز به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد اولین اسمارت‌فون کاملا بدون حاشیه خود را معرفی کند.

Yu Chengdong مدیرعامل هواوی در طی سخنرانی خود پیرامون عرضه P10 و P10 Plus در چین اعلام کرده است که این کمپانی در آینده اسمارت‌فونی را رونمایی خواهد کرد که به هیچ عنوان حاشیه ندارد. مطمئنا دست‌یابی به این تکنولوژی برای هواوی یک برگ برنده محسوب می‌شود و معرفی چنین اسمارت‌فونی واقعا شگفت انگیز خواهد بود.

شیائومی به عنوان یکی از رقبای هواوی هم، کار بر روی نسل دوم Mi Mix را تایید کرده است. گفته می‌شود Mi Mix 2 با نسبت نمایشگر به بدنه 93 درصدی معرفی خواهد شد که به نسبت نسل قبلی 2 درصد افزایش یافته است.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید