امروز : دوشنبه, 29 بهمن 1397
ایسوس تیزر تبلیغاتی نمایشگاه 2016 IFA را منتشر کرد
3/50 امتیاز از 12 رای
 موبایل  |     |   172

همانطور که می‌دانید در طول هر سال نمایشگاه و رویدادهای مختلفی در زمینه تکنولوژی برگزار می‌شود، یکی از مهم‌ترین آن‌ها نمایشگاه IFA است. در حال حاضر چیزی به برگزاری این نمایشگاه نمانده است و اگر به یاد داشته باشید، چندی پیش نگاهی به انتظارات این نمایشگاه داشتیم. اکنون شرکت ایسوس تیزر تبلیغاتی نمایشگاه 2016 IFA را منتشر کرده است. در ادامه با همراه باشید.

چیزی به افتتاحیه نمایشگاه IFA 2016 نمانده است و شرکت‌های مختلف تکنولوژی مشغول آماده سازی برای حضور در این نمایشگاه و برگزاری رویدادهای اختصاصی هستند، بسیاری از غول‌های تکنولوژی قرار است که در این نمایشگاه حضور داشته باشند و دستگاه‌های جدید خود را به همراه تکنولوژی‌های جدید معرفی کنند. هم اکنون اکثر شرکت‌ها روی دستگاه‌های جدید خود که قرار است در طی برگزاری این نمایشگاه معرفی شوند کار می‌کنند.

آنطور که پیدا است شرکت ایسوس برای حضور در نمایشگاه IFA 2016 آماده است و قصد برگزاری رویداد مطبوعاتی خود را در آن دارد. امروز ایسوس در صفحه توییتر رسمی خود تیزر تبلیغاتی نمایشگاه 2016 IFA را منتشر کرد که عنوان آن Incredible is coming بود، معنی این لغت ” باور نکردنی می‌آید ” است. بدون شک ایسوس سورپرایز خوبی را برای طرفداران خود خواهد داشت، البته هنوز جزئیاتی از محصولات جدید این شرکت مشخص نیست، اما این احتمال وجود دارد که نسخه جدید ساعت هوشمند خود یعنی زن‌واچ 3 را به صورت رسمی معرفی کند.

تصویر منتشر شده از سوی ایسوس، نمایی از کره زمین را نشان می‌دهد، همچنین عنوان و تاریخ رویداد خود را روی آن درج کرده است. نمایشگاه IFA 2016 در تاریخ 31 اوت برابر با 10 شهریور ماه برگزار می‌شود و پرده از تمامی حقایق بر می‌دارد. اگرچه تیزر تبلیغاتی نمایشگاه 2016 IFA شرکت ایسوس جزئیات چندانی را نشان نمی‌دهد، اما این احتمال وجود دارد که قبل از برگزاری رویداد در طی چند روز آینده خبرهایی در این باره منتشر شود. حال باید منتظر برگزاری رویداد ایسوس در نمایشگاه IFA 2016 باشیم.

فروشگاه اینترنتی جانبی عرضه کننده جدید ترین مدل های پاور بانک با بهترین قیمت و انواع هندزفری بلوتوث حامی در پوشش ویژه نمایشگاه IFA 2016

تمام مطالب از نمایشگاه IFA 2016 را از اینجا بخوانید
منبع:phonearena

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید