امروز : شنبه, 29 دی 1397
برخورد یوبی سافت با متقلبین بازی For Honor
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   722

شرکت یوبی‌سافت کار خود را جهت برخورد با متقلبین بازی For Honor که یک عنوان قرون وسطی و جنگی است شروع کرده و براساس اعلام این شرکت در سایت Reddit، آنها در حال حاضر حدود 1500 نفر را برای AFK farming مسدود کرده‌اند.

منظور ما در اینجا از تقلب یعنی انجام کاری که شخصیت بازی، مسابقات را حتی بدون آنکه به معنی واقعی در آنها فعالیت داشته باشد به پایان برساند و پاداش و مزایای آنها را بدست آورد؛ به عنوان مثال بازیکنان با انجام ترفندی کاری می‌کنند که شخصیت آنها همواره در حال حرکت باشد و اینگونه بازی را فریب خواهند داد و بازی اینگونه فکر می‌کند که آنها در حال اجرای بازی هستند و نتیجه آن، این خواهد بود که آنها از بازی خارج نشده و همواره از امتیارات و هدایای بازی بهره‌مند گردند.

AFK farming برخلاف کدهای بازی For Honor است و براساس گفته شرکت یوبی‌سافت در حدود 1500 نفر بدلیل استفاده از آن برای مدت سه روز مسدود شده‌اند و حدود چهار هزار بازیکن دیگر نیز که مشکوک به استفاده از روش farming بوده‌اند یک هشدار دریافت کرده‌اند.

برخورد یوبی سافت با متقلبین بازی For Honor

بازی For Honor تنها عنوان بزرگی نیست که اقدام به مسدود کردن افرادی خواهد کرد که با تقلب اقدام به کسب امتیاز می‌کنند؛ کارگردان بازی Overwatch، آقای Jeff Kaplan اخیراً در ارتباط با افراد استفاده کننده از روش XP farming اعلام کرد:

سوء استفاده و بهره برداری از بازی سفارشی یا هر حالت دیگر بازی برای بدست آوردن تجربه در بازی Overwatch در حالی که فعالیتی وجود ندارد درست نیست.

اگر شما اقدام به ساخت بازی سفارشی کنید که منجر به دریافت تجربه از سوی بازیکنان بدون فعالیت گردد، شما حساب خود را در خظر مسدود شدن قرار داده‌اید.

در اخبار مرتبط با For Honor اعلام شد که این بازی یک افزونه بزرگ جدید دریافت کرده است که منجر به ایجاد پایداری در یک دسته جنگجو خواهد شد.

For Honor در تاریخ 14 فوریه منتشر شد و با بازخورد مثبت منتقدان روبرو گردید و منتقد گیم اسپات، Matt Espineli در رابطه با آن گفت «یک بازی با حالت چند نفره رضایت بخش و قانع کننده در سالیان اخیر»

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید