امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
فردا سیستم عامل MIUI 8 شیایومی منتشر می شود
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   423

شیائومی قرار است فردا نسخه نهایی سیستم عامل MIUI 8 را به انتشار برساند. این سیستم عامل که اوایل سال جاری همراه با گوشی می مکس رونمایی شده بود از فردا برای تعداد زیادی از محصولات شرکت چینی شیائومی عرضه خواهد شد. اگر از دارندگان گوشی‌های هوشمند برند شیائومی هستید در صورت دریافت این به‌روزرسانی توسط یک نوتیفیکیشن مطلع خواهید شد.

شیائومی هرچند که نخستین و برترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در جهان نیست؛ اما همان‌طور که خیلی از شما می‌دانید این شرکت خیلی بزرگ‌تر از آن چه هست، خواهد شد. شیائومی تا به حال گجت‌های هوشمند مختلفی را از ردیاب‌های سلامت گرفته تا پلوپز و تبلت‌ها ارائه کرده است. در رأس تمامی بخش‌های تولیدات سخت افزاری این شرکت در حال توسعه، سیستم عاملی مبتنی بر اندروید گوگل به نام MIUI است.

این سیستم عامل مدت‌ها است که بر روی گوشی‌های ساخت شیائومی در حال فعالیت است و آن‌ها اوایل سال، هشتمین نسل آن را با نام سیستم عامل MIUI 8 رونمایی کردند. هرچند که تعدادی از دستگاه‌های شیائومی این به‌روزرسانی بزرگ را دریافت کرده بودند اما حالا ظاهراً شیائومی قصد دارد تا نسخه نهایی این به‌روزرسانی را منتشر کند.

بخش نرم افزاری شیائومی با سیستم عامل MIUI 8 در مسیر تحولی تازه

آن‌طور که گفته می‌شود سرانجام مراحل نهایی توسعه به‌روزرسانی سیستم عامل MIUI 8 به پایان رسیده است. با توجه به یک پست رسمی که در انجمن تالار گفتگوی MIUI به انتشار رسیده، سیستم عامل MIUI 8 در دوم شهریور ماه (23 آگوست) رسماً منتشر خواهد شد. یکی از مدیران این انجمن تالار گفتگو اعلام کرده است که شیائومی این به‌روزرسانی را برای تعدادی از دستگاه‌هایش در فردا منتشر خواهد کرد؛ این بدان معنا خواهد بود که در حال حاضر تمامی گوشی‌های شیائومی قادر به دریافت آن نیستند و احتمال دارد که به زودی آن را از طریق نوتیفیکیشن گوشی هوشمندشان دریافت کنند.

سیستم عامل MIUI 8 شیائومی

بر اساس گفته‌های وی دستگاه‌های شیائومی ردمی 1 اس، ردمی 2، ردمی 2 پریم، ردمی 3، ردمی 3 اس / پریم، ردمی نوت 2، ردمی نوت 3 (نسخه اسنپدراگون و ویژه)، ردمی نوت 3 جی، ردمی نوت 4جی ردمی نوت پریم، می 2/2 اس، می 3، می 4، می 4 آی، می 5، می نوت و همچنین می مکس دریافت کننده‌های سیستم عامل MIUI 8 هستند.

همان‌طور که در گذشته به آن اشاره کردیم، فرآیند به‌روزرسانی دستگاه‌های شیائومی بسیار ساده است. هنگامی که این به‌روزرسانی برای دستگاه شما ارسال شود، با دریافت یک نوتیفیکیشن مطلع خواهید شد و پس از آن می‌توانید به دانلود آن بپردازید.

منبع :androidheadlines

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید