امروز : چهارشنبه, 28 شهریور 1397
اپ نت مدیریت مخارج و هزینه ها Spendee
3/50 امتیاز از 1 رای
 کسب و کار  |     |   219

تا کنون اپلیکیشن‌های مختلفی برای برنامه‌ریزی مالی ارائه شده‌اند که هریک دارای قابلیت‌های خاص خود بوده. اپلیکیشن Spendee یکی از قوی‌ترین‌ها در این زمینه می‌باشد که توسط شرکت CLEEVIO s.r.o برای سیستم عامل اندروید ارائه شده است.

برای مدیریت هزینه‌ها و نیز هماهنگ سازی آن‌ها با موجودی حساب‌های بانکی چه در فعالیت‌های روزمره و چه در انواع سفرها به راحتی می‌توان به Spendee تکیه کرد تا با قابلیت‌های دقیقی که دارد علاوه بر انجام محاسبات دقیق و سریع تمامی هزینه‌ها را با انواع حساب‌های بانکی کاربر هماهنگ نماید. این اپ نیز مانند سایر اپ‌های برنامه‌ریزی با دریافت پست الکترونیکی و ایجاد پروفایل شخصی برای کاربر فعالیت خود را شروع می‌نماید. سپس کاربر نوع فعالیت خود را که در آن باید هزینه‌هایی صرف نماید انتخاب کرده و محاسبات آغاز می‌شود. این فعالیت‌ها می‌توانند مربوط به هزینه‌های اتومبیل، خرید، تحصیلات، درمان، کودکان و انواع و اقسام مخارج دیگر باشد.

اپ نت مدیریت مخارج و هزینه ها Spendee

در بخش دیگر کاربر باید نوع درآمد و میزان آن را نیز برای اپ مشخص نماید که این درآمدها از راه‌های مختلفی چون کار، هدیه و سایر منابع به دست می‌آیند. نوع واحد پول موردنظر کاربر نیز با تنوع بسیار بالایی برای وی طبقه‌بندی شده است. این ویژگی باعث می‌شود تا کاربر در سفرهای خارجی خود بدون نگرانی بابت واحدهای ارزی بتواند هزینه‌های خود را کنترل نماید. در زمان‌هایی که هزینه بر عهده چند نفر می‌باشد می‌توان در قسمت Wallet به راحتی افراد دیگر را نیز به لیست برنامه‌ها اضافه کرد تا Spendee به صورت خودکار میزان پولی که هر فرد باید پرداخت و یا دریافت نماید تعیین کند. این روش باعث می‌شود فرد توانایی ایجاد یک حساب مشترک با خانواده یا دوستانش را داشته باشد به طوری که تمامی افراد از دقت حساب و کتاب‌ها اطمینان کامل را خواهند داشت. روند کار با اپ نیز در قسمت‌های دیگر آن قابل مشاهده می‌باشد.

اپ نت مدیریت مخارج و هزینه ها Spendee

اپ نت مدیریت مخارج و هزینه ها Spendee


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید