امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
تماشا کنید تریلر و تاریخ انتشار بازی Day of Infamy
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   225

استودیوی New World Interactive تریلر جدیدی از بازی Day of Infamy منتشر نمود و در کنار آن تاریخ 23 مارس، مصادف با سوم فروردین ماه سال 1396 را به عنوان تاریخ خروج این بازی از حالت دسترسی زودهنگام استیم و عرضه کامل آن در استیم مشخص کرد.

استودیوی New World Interactive به عنوان خالق عناوینی چون Insurgency و Insurgency: Sandstorm امروز اعلام کرد که بازی Day of Infamy از تاریخ 23 مارس، مصادف با سوم فروردین ماه سال 1396 از حالت دسترسی زودهنگام استیم خارج و بصورت رسمی و کامل در استیم منتشر خواهد شد؛ در کنار اعلام این تاریخ عرضه رسمی، این استودیو تریلر جدیدی را برای بازی Day of Infamy منتشر کرده است که در ادامه شاهد آن خواهید بود.

Day of Infamy یک بازی چند نفره پیرامون جنگ جهانی دوم بوده و در سبک شوتر و رقابتی بصورت دسترسی زودهنگام از تاریخ 28 جولای سال 2016 در استیم منتشر شد و با بازخوردهای خوبی مواجه شد؛ استودیوی New World Interactive همچنین جزئیاتی که در زمان عرضه کامل این بازی به آن اضافه خواهند شد را اعلام نموده است:

  • سیستم واحدها: آیتم‌های دیجیتالی میلیتاریا در حالت یک شخصیت هنری جدید در هنگ‌های متنوع جمع‌آوری کنید. پروسه تکمیل رتبه‌بندی منجر به باز شدن رندوم هر واحد نظامی برای بازیکنان خواهد شد؛ هر واحدی دارای شخصیت و آثار هنری جدیدی نظیر آرم، کلاه، لباس، پرچم و صدای منحصر بفرد مربوط به خود خواهد بود.

تماشا کنید تریلر و تاریخ انتشار بازی Day of Infamy

  • سختی متفاوت در حالت تکاور: یک پلی‌لیست جدید برای گیم‌پلی مسابقات PvE با قابلیت هوش مصنوعی الیت و محدود به پشتیبانی از تنظیمات شلیک.
  • 10 نقشه: با افزونه‌های اخیر و جدید Foy و Crete شاهد طیف گسترده‌ای از محیط‌های مبارزه خواهیم بود.

Andrew Spearin، کارگردان نوآور استودیوی New World Interactive در بیانیه‌ای اعلام کرد:

با اعلام تاریخ رسمی عرضه کامل این بازی ما شاهد وجود شور و اشتیاقی میان هواداران بازی خود هستیم و می‌دانیم که آنها آماده تجربه همه جانبه این بازی جنگ جهانی دوم هستند.

در ادامه شاهد تریلر جدید این بازی خواهید بود:

دانلود ویدیو

Day of Infamy در تاریخ 23 مارس منتشر خواهد شد؛ این بازی هم اکنون بصورت دسترسی زودهنگامی به قیمت 20 دلار در استیم برای رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس در دسترس است.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید