امروز : چهارشنبه, 28 شهریور 1397
مشاهده تیم کوک و ساندار پیچای در یک رستوران کاربران را هیجان زده کرد
3/50 امتیاز از 1 رای
 کسب و کار  |     |   214

تیم کوک و ساندار پیچای را باید مدیران ارزشمندترین شرکت‌های آمریکایی دانست که در سال‌های اخیر نقش بسیار مهمی را در پیشرفت تکنولوژی ایفا کرده‌اند. از قرار معلوم این دو شرکت رابطه تکنولوژیک خوبی با یکدیگر دارند، چرا که رهبران آن‌ها در یک رستوران مشغول گپ زنی دیده شده‌اند! مشاهده تیم کوک و ساندار پیچای در یک رستوران در پالو آلتو کالیفرنیا کاربران زیادی را هیجان‌زده کرده است!

آیا صحبت‌های تیم کوک و ساندار پیچای تنها درباره تکنولوژی است؟

از قرار معلوم در بعد از ظهر روز پنجشنبه نهم مارس مصادف با نوزدهم اسفند ماه، تیم کوک و ساندار پیچای در رستوران تامارین (Tamarine) واقع در پالو آلتو کالیفرنیا مشغول صرف غذا و گپ زنی دیده شده‌اند. از این تصویر مشخص نیست که این دو درباره چه موضوع و یا موضوعاتی در حال صحبت هستند، اما آنچه به خوبی قابل درک است، یک گفتگوی آرام و دو طرفه میان آن دو است!

مشاهده تیم کوک و ساندار پیچای در یک رستوران کاربران را هیجان زده کرد نکته دیگری که مشخص است، دورهمی این دو مدیر ارشد دو کمپانی بزرگ دنیای تکنولوژی به صرف تنها یک نوشیدنی است، چرا که در این تصاویر خبری از هیچ غذایی بر روی میز نیست!

مشاهده تیم کوک و ساندار پیچای در یک رستوران کاربران را هیجان زده کرد به نظر شما تیم کوک و ساندار پیچای در حال صحبت درباره چه موضوعاتی هستند؟ آیا تمام صحبت‌های آن‌ها درباره دنیای تکنولوژی است؟

منبع :businessinsider

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید