امروز : چهارشنبه, 28 شهریور 1397
نامه مدیر نینتندو به طرفداران کنسول نینتندو سوئیچ
4/00 امتیاز از 1 رای
 کسب و کار  |     |   182

روز عرضه کنسول نینتندو سوئیچ روز بزرگی برای شرکت نینتندو و کل صنعت مربوط به آن بود به همین مناسبت رئیس واحد آمریکای شرکت نینتندو یعنی ریجی فلس ایمی (Reggie Fils-Aim) نامه‌‌ای به طرفداران آن نوشت.

در نامه آقای ایمی که در توییتر فرستاده شده (و در پایین شاهد متن کامل آن خواهید بود) از طرفداران بابت پشتیبانی‌هایشان تشکر شده است؛ براساس گفته آقای ایمی طبیعت قابل حمل کنسول نینتندو سوئیچ قابلیت اجرای بازی‌ها را به روش‌های مختلفی ایجاد نموده است، چیزی که پیش از این شاهد آن نبوده‌ایم و لیستی از بازی‌های first-party که در سال جاری میلادی برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهند شد را ارائه نمود که شامل بازی Super Mario Odyssey می‌شود که به عنوان بزرگترین ماجراجویی ماریو شناخته شده است؛ همچنین آقای ایمی اعلام کرد که بازیکنان می‌توانند انتظار محتویات زیادی از شرکت‌های third-party داشته باشند.

یکی از مشکلاتی که در زمان عرضه کنسولی وی یو برای شرکت نینتندو پیش آمد عدم وجود بازی‌های خوب برای این کنسول بود و به همین دلیل شرکت نینتندو گام‌های بزرگی را برداشته است تا اشتباهاتی که در زمان عرضه کنسول وی یو وجود داشت در زمان عرضه کنسول سوئیچ برطرف شوند.

در اخبار مرتبط دیگر با کنسول سوئیچ شاهد تبریک شرکت‌های مختلفی نظیر مایکروسافت و سونی به شرکت نینتندو بابت عرضه کنسول جدیدشان بودیم.

نامه مدیر نینتندو به طرفداران کنسول نینتندو سوئیچ

نامه رجی فیلس ایمی به طرفداران

به طرفداران بی‌نظیرمان

روز عرضه هر یک از کنسول‌های جدید شرکت نینتندو روز خاصی برای ما است اما بیش از این نمی‌توانیم در انتظار اجرای بازی‌ها توسط این کنسول از سوی شما در هر کجا که دوست دارید باشیم، این چیزی است که کنسول سوئیچ را منحصر بفرد کرده است؛ قابلیت استفاده در هر کجا و مکان.

با گذشت یکسال شما قادر به اجرای بازی جدیدی از سری The Legend of Zelda، نسخه بعدی بازی Splatoon و یک ماجراجویی بزرگ از سوی ماریو خواهید بود، این‌ها در کنار عرصه بازی‌هایی چون 1-2-Switch، بازی مسابقه‌ای و اکشن Mario Kart 8 Deluxe، سورپرایزی به جهت انتشار فرانچایزهای جدیدی چون Snipperclips – Cut It Out Together یا Arms و همچنین Xenoblade Chronicles 2 ،Fire Emblem و سایر عناوین third-party خواهید بود.

امیدواریم که شما از سفر خود از آغاز لذت ببرید، بوسیله کنسولی که قابلیت کار با آن در هر کجا و مکان امکان‌پذیر است، چیزی که در گذشته شاهد آن نبوده‌ایم.

ممنونم از اینکه طرفدار ما هستید.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید