امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
تماشا کنید تریلر زمان عرضه بازی Torment Tides of Numenera
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   255

استودیوی inXile Entertainment و Techland به ترتیب سازنده و ناشر، بازی Torment: Tides of Numenera در سبک نقش آفرینی را برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر نمودند و در کنار آن نیز تریلر زمان عرضه را به اشتراک گذاشتند.

تریلر زمان عرضه بازی Torment: Tides of Numenera شامل 1 دقیقه و 53 ثانیه است که به معرفی فضای بازی و منجر به افزایش اشتیاق بازیکنان بوسیله ایجاد سوالات عمیق و فیلسوفانه مرتبط با قالب بازی خواهد شد که موضوع آنها پیرامون عواقب تصمیم‌های بازیکنان در قالب مرگ و تولد دوباره است.

در ادامه شاهد توضیحات از بازی خواهید بود:

ساخته شده توسط سازندگان بازی Planescape: Torment که یکی از ماندگارترین بازی‌های تاریخ در سبک نقش آفرینی بوده است. بازی Torment: Tides of Numenera دارای فضایی علمی تخیلی و نقش آفرینی با همان عمق و موضوعات شخصی بازی Planescape: Torment در ارتباط با موضوعاتی نظیر رها شدن، محو تدریجی و میراثی است که ما پس از خود بجای خواهیم گذاشت. داستان Torment: Tides of Numenera در زمین و یک میلیارد سال بعد در Numenera روی می‌دهد. بازیکنان با انتخاب‌های سخت و دشواری مواجه خواهند بود که دارای عواقب و هزاران تصمیم معنادار می‌باشند که تجربه بازی را منحصر بفرد کرده‌اند.

تماشا کنید تریلر زمان عرضه بازی Torment Tides of Numenera

قابلیت‌های کلیدی:

  • زمین، یک میلیارد سال بعد!: به کاوش در سرزمینی مخروبه حاصل از تمدنی فوق پیشرفته در زمان، مکان و فضا بپردازید و نظاره‌گر تغییرات قاره‌ها و خورشید در حال مرگ باشید، عواقبی که میراث تمدن ما و خود شما (به عنوان بازیکنان بازی) هستند.
  • مرگ پایان راه نیست: زمانی که شما خواهید مرد، ذهن شما بار دیگر شکل خواهد گرفت و سرگردان و بدنبال راهی در زیر خاک خواهد بود که حقایق داستان‌هایی که توسط زندگان قادر به گفتن نیستند را بگوید.
  • یک بازی مرتبط با انتخاب و عواقب آن: تصمیماتی که هزاران معنی مختلف خواهند داشت بگیرید و میراث خود را بسازید که می‌تواند منجر به تغییر زندگی و داستان زندگی ناگفته سایر افراد شود. خصوصیات اخلاقی خود را فراتر از خوبی یا بدی تعریف کنید و داستان منحصر بفرد زندگی خود را بنویسید، داستانی که توسط هیچ بازیکن دیگری قابل تکرار نیست.
  • ساخت ابزار دستی: مسیر نقشه راه خود را بکشید و با در کنار هم قرار دادن ابزار مختلف و جنگ با معماها و پازل‌های موجود در طبیعت، تعاملات اجتماعی، مخفی کاری‌ها و … بروید.

Torment: Tides of Numenera به قیمت 45 برای رایانه‌های شخصی و به قیمت 50 دلار برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس است.

در ادامه تریلر زمان عرضه این بازی را مشاهده خواهید کرد:
منبع :dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید