امروز : چهارشنبه, 03 بهمن 1397
تماشا کنید بازی Pine در استیم گرین لایت منتشر شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   258

اگر به‌خاطر داشته باشید در ماه اکتبر سال گذشته بازی Pine در سبک اکشن ماجراجویانه در اسکوئر انیکس کالکتیو (Square Enix Collective) مشاهده شد و چیزی که موجب شگفتی بازیکنان گردید، پتانسیل این بازی در پلتفرم‌هایی بوده که قابلیت اجرا برروی آن‌ها را دارا است.

امروز سازنده بازی Pine یعنی استودیوی Twirlbound اعلام کرد که این بازی در استیم گرین‌لایت (Steam Greenlight) منتشر شده است و همچنین در تاریخ 9 مارس، مصادف با 19 اسفند ماه کمپ کیک‌استارتر آن با پشتیبانی از اسکوئر انیکس کالکتیو آغاز خواهد شد. برنامه اصلی کمپ کیک‌استارتر بازی Pine پلتفرم رایانه‌های شخصی است اما اگر بودجه آن به حد نصاب برسد، امکان انتشار آن برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 نیز وجود خواهد داشت.

همانطور که پیش از این گفتیم، Pine یک بازی در سبک اکشن ماجراجویانه است و قابلیت سازگاری با انواع سلیقه‌ها را خواهد داشت؛ این بازی از هوش مصنوعی در خلق ماجراهای خود استفاده و یک سیستم پیچیده اکولوژی را خلق کرده است. این بازی با انواع سبک‌های اجرا توسط بازیکنان سازگاری دارد و واکنش موجودات و جهان آن بستگی به انتخاب‌ها و کارهای شما خواهد داشت.

در این بازی شما به عنوان شخصیت Hue ایفای نقش خواهید کرد که یک جوان خجالتی اما باهوش است و به یکی از آخرین قبایل جزیره Albamare تعلق دارد. در این بازی تنها برای بقای خودتان نخواهید جنگید بلکه برای بقای گونه خود نیز تلاش خواهید کرد و در این راه نیاز به غلبه بر ترس‌های خود از عوامل موجود در دنیای بیرون خواهید داشت تا بتوانید ماجراجویی فوق العاده‌ای در دنیا و خانه جدید خود داشته باشید.

تماشا کنید بازی Pine در استیم گرین لایت منتشر شد

همانطور که در بالا اشاره شد، هر عمل شما در Pine برروی کل بازی تاثیر خواهد داشت. براساس گفته استودیوی Twirlbound، روش‌های کاوش در جزیره Albamare و روش‌های تعامل با محیط و عوامل موجود در این بازی بسیار متنوع بوده و نشان دهنده نحوه سپری شدن زمان بازی خواهد بود.

تلاش برای سازگاری با مکانیک بازی بسیار جالب و سیستم بقای آن منحصر بفرد است، سیستمی که در مکان و زمانی روی می‌دهد که به آن تعلق ندارید. طبق گفته سازنده بازی، دنیای Pine یک دنیای خود محور است و این یعنی هر اتفاقی که در جزیره روی دهد الزامی به حضور شما نخواهد داشت. هر گونه‌ای در این جزیره روش‌های خود را برای بقا دارد و این موضوع می‌تواند منجر به انجام کارهای تیمی و نیروهای خاص باشد. جهان جزیره Albamare یک دنیای پایدار زنده و در حال رشد خواهد بود.

سیستم آب و هوای بازی و سیستم تغییر روز و شب، بیانگر تلاش استودیوی سازنده در ساخت هر چه بهتر آن است، به‌طور مثال براساس سیستم بقا، در زمان طوفان برخی از گونه‌ها بدنبال سرپناهی خواهند گشت یا آنکه در سردی هوا یا هرگونه چیزی که زندگی آنها را با مخاطره مواجه کند. براساس گفته سازنده بازی، سیستم آب و هوای موجود می‌تواند دشمن یا یک دوست خوب برای شما باشد.

در زمینه گیم‌پلی، Pine از قابلیت سیستم solid و varied برخوردار است که از سیستم حرکات آکروباتیک الهام گرفته شده‌اند و شامل حملات و مبارزات خواهند بود. به‌طور منحصر بفردی دشمنان شما این قابلیت را خواهند داشت تا با روش‌های مبارزه شما با گذشت زمان آشنا شده و در مبارزات آینده خود از آن بر علیه شما استفاده کنند و فیزیک بدنی خود را با آن وفق دهند، این موضوع شامل شما نیز خواهد بود.

تماشا کنید بازی Pine در استیم گرین لایت منتشر شد

با آغاز ماموریت شما جهت حفظ بقای قبیله خود و یافتن خانه‌ای جدید، همزمان امکان کاوش در مورد تاریخچه جزیره نیز وجود خواهد داشت و قابلیت کشف نحوه تکامل آن به شما داده شده است؛ همچنین با هر کشفی، جزیره چیزهایی را که نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد که شامل بسیاری از ابزار اسرار آمیز و کمک کننده می‌باشند که می‌توانند در سفر، تعامل با محیط و مبارزات به شما کمک کنند، به‌طور مثال ممکن است شما قابلیت ایجاد جرقه جهت ترساندن موجودات را پیدا کنید؛ همچنین امکان پیدا کردن یک گلایدر جهت پرواز در آسمان وجود خواهد داشت و همچنین امکان استفاده از تبرها برای بالا رفتن از چیزهای مختلف جهت مشاهده بهتر نقشه بازی امکان‌پذیر خواهد بود.

در ادامه تریلر جدیدی که از این بازی منتشر شده است را مشاهده خواهید کرد:

دانلود ویدیو باکیفیت 720p

Pine در حدود دو سال است که در دست ساخت قرار دارد و پس از عبور از یک مرحله پیش تولید جهت تحقیق برروی تجربه بازیکنان نسبت به سیستم بازی، در سال گذشته به مرحله تولید رسید. سازنده بازی اعلام کرده است که حضور Pine در استیم گرین‌لایت موجب افزایش مخاطبین آن خواهد شد و شروعی برای حضور این بازی در استیم خواهد بود. همانطور که گفته شد این بازی در تاریخ 9 مارس کمپی در کیک‌استارتر خواهد داشت.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید