امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
اتتشار بازی Snipperclips هم زمان با عرضه کنسول نینتندو سوئیچ
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   166

حدود یک هفته تا زمان انتشار جدیدترین کنسول شرکت نینتندو یعنی نینتندو سوئیچ فاصله داریم و عناوین بسیار بزرگ و مورد انتظاری وجود دارند که عرضه آن‌ها برروی این کنسول تایید شده‌اند و اکنون نیز شاهد معرفی بازی Snipperclips برای این کنسول هستیم.

یکی از عناوین بزرگی که قرار است برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر شود بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild است و در کنار آن شاهد معرفی بازی Snipperclips هستیم که منجر به شگفتی بازیکنان شده است، بازی که قرار بوده همزمان با عرضه این کنسول در دسترس بازیکنان آن قرار گیرد.

شرکت نینتندو اخیراً اعلام کرده است که بازی Snipperclips در تاریخ 3 مارس، مصادف با 13 اسفند ماه همزمان با انتشار کنسول نینتندو سوئیچ در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت و بطور انحصاری از طریق Nintendo eShop قابلیت تهیه را خواهد داشت.

قیمت این بازی در Nintendo eShop بیست دلار اعلام و تایید شده است که در آمریکا، اروپا و ژاپن در دسترس خواهد بود. انتظار می‌رود که یک دموی رایگان از بازی در eShop در دسترس قرار گیرد و به بازیکنان اجازه دهد تا شانسی برای تجربه و بررسی این بازی برروی پلتفرم نینتندو سوئیچ داشته باشند.

نینتندو اروپا همچنین تایید کرده است که نسخه محدودی از باندل با دو کنترلر اضافه Joy-Con و یک کد دانلود Snipperclips در تاریخ 10 مارس، مصادف با 20 اسفند ماه در دسترس قرار خواهد گرفت اما هنوز قیمتی برای این نسخه اعلام نشده است؛ همچنین هنوز تایید نشده است که نسخه مشابهی از این باندل در خارج از محدوده اروپا منتشر خواهد شد یا خیر.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید