امروز : دوشنبه, 29 بهمن 1397
تست ۵G اپراتور T-Mobile به سرعت دانلود ۱۲ گیگابیت بر ثانیه رسید
3/50 امتیاز از 12 رای
 موبایل  |     |   272

شکی نیست که شبکه‌های ۴G LTE سرعت بالایی دارند. این تکنولوژی در طول زمان پیشرفت کرده و برخی از کاربران سرعتی معادل اینترنت خانه خود را با این شبکه دارند. البته همه کاربران چنین سرعتی ندارند، اما اگر تست ۵G اپراتور T-Mobile را در نظر بگیریم، دسترسی اکثر کاربران به سرعت‌های بالا در آینده نزدیک چندان دور از ذهن نیست.

بر اساس تست‌هایی که T-Mobile با همکاری اریکسون انجام داده، شبکه ۵G این اپراتور توانسته به سرعت ۱۲ گیگابیت بر ثانیه دست پیدا کند. این تست‌ها در باند ۲۸ گیگاهرتز انجام شده و زمان تاخیر نیز از دو میلی‌ثانیه فراتر نرفته است. با این سرعت قادر خواهید بود که ویدئوهای ۴K را به راحتی منتقل کنید. برای اینکه مقایسه بهتری داشته باشیم، باید بدانید که سرعت دانلود در شبکه‌های ۴G LTE فعلی T-Mobile به ۱۳ مگابیت بر ثانیه می‌رسد. نویل ری مدیرعامل T-Mobile می‌گوید:

در T-Mobile ما ۵G را برای مردم عرضه خواهیم کرد، همانگونه که همیشه پیشتاز تکنولوژی‌های نوین بوده‌ایم. شبکه‌های ۵G پتانسیل این را دارند که تغییرات زیادی ایجاد کرده، روندهای بلندمدت را شتاب دهند و سرگرمی و بازدهی موبایل را برای همه بیشتر کنند.

گرچه این سرعت‌ها بسیار بالا هستند، اما زیادی امیدوار نباشید، چون حداقل تا چند سال دیگر این سرعت‌ها به بازار نمی‌آیند. بنابر گفته‌های ری، شبکه ۵G این اپراتور تا سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید