امروز : شنبه, 29 دی 1397
تم رایگان دو بازی NiOh و Tales of Berseria برای پلی استیشن 4
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   1489

اگر علاقه دارید دکوراسیون کنسول پلی استیشن 4 خود را با تم‌های رایگان جدید تغییر دهید، دو تم که مربوط به بازی NiOh و Tales of Berseria می‌شوند امروز منتشر شدند.

Koei Tecmo و Bandai Namco دو تم رایگان برروی فروشگاه پلی استیشن آمریکا فرار دادند. اولین تم مربوط به بازی استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) یعنی بازی NiOh است و دومین تم مربوط به بازی Tales of Berseria می‌باشد.

هر دو تم ارائه شده بصورت استاتیک هستند اما با وجود آن که تم بازی Tales of Berseria از تم BGM پلی استیشن 4 استفاده می‌کند، تم بازی NiOh دارای موسیقی سفارشی مربوط به خود است.

در ادامه تصاویری از این تم‌ها را مشاهده خواهید کرد و می‌توانید تصمیم بگیرید که آنها را دریافت کنید یا خیر.

تم رایگان دو بازی NiOh و Tales of Berseria برای پلی استیشن 4  تم رایگان دو بازی NiOh و Tales of Berseria برای پلی استیشن 4
تم رایگان دو بازی NiOh و Tales of Berseria برای پلی استیشن 4  تم رایگان دو بازی NiOh و Tales of Berseria برای پلی استیشن 4

NiOh در تاریخ 7 فوریه در آمریکا منتشر شد و وظیفه نشر آن را شرکت سونی بر عهده داشت. بازیکنان اروپایی این بازی را یک روز بعد و در تاریخ 8 فوریه دریافت کردند، این در حالی است که بازیکنان ژاپنی این عنوان را آخر از همه و در تاریخ 9 فوریه دریافت کردند. این بازی ویدئویی در سبک اکشن نقش آفرینی بوده و توسط استودیوی ژاپنی تیم نینجا ساخته شده و به‌طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. داستان بازی در مورد William افسانه‌ای، یک سامورایی انگلیسی با موهای بلوند است. چهره‌های تاریخی دیگری نیز در این بازی به چشم می‌خورد که از میان آن‌ها می‌توان به Hattori Hanzō اشاره کرد.

منبع :dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید