امروز : جمعه, 27 مهر 1397
شایعه گلکسی تب اس 3 با قلم S Pen عرضه خواهد شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   191

سامسونگ وعده داده است تا در کنگره جهانی موبایل بارسلونا ۲۰۱۷ از گلکسی تب اس ۳ رونمایی کند، در این بین گفته می‌شود گلکسی تب اس ۳ با قلم S-Pen عرضه خواهد شد.

بزرگ‌ترین رویداد موبایل جهان در پیش رو است و خبری از رونمایی پرچمدار سامسونگ در کنگره جهانی موبایل بارسلونا ۲۰۱۷ نیست، این امر باعث شده است تا سامسونگ برای اینکه دست خالی در این مراسم شرکت نکند وعده رونمایی گلکسی تب اس ۳ خود را به علاقه‌مندان بدهد. در همین بین خبر رسیده است که گلگسی تب اس ۳ سامسونگ از قلم S-pen نیز پشتیبانی می‌کند.

این‌گونه که پیداست، سامسونگ در گلکسی تب اس ۳ خود محلی را برای قرار دادن قلم S-Pen در نظر نگرفته است و این قلم را در کنار تبلت به مشتری عرضه می‌کند. این گونه که پیداست سامسونگ برای این تبلت پرچمدار خود یک صفحه‌کلید folio و کاور نیز در نظر گرفته است.

از آنجایی که تبلت‌ها زیاد برای مکالمه صوتی مناسب نیستند، سامسونگ برای جلب نظر کاربران مختلف، گلکسی تب اس ۳ را در دو نسخه وای‌فای و LTE روانه بازار خواهد کرد. در حال حاضر تنها گفته می‌شود که گلکسی تب اس ۳ به لحاظ ابعاد از صفحه‌نمایشی ۹.۷ اینچی برخوردار است و خبری از نسخه ۸ اینچی این تبلت تراز اول سامسونگ فعلا در کار نیست.

به لحاظ سخت افزاری نیز همان‌گونه که انتظار می‌رود سامسونگ برای این محصول تراز اول خود چیزی کم نخواهد گذاشت و گفته می‌شود که گلکسی تب اس ۳ سامسونگ از پردازنده پرقدرت اسنپ‌دراگون ۸۲۱ به همراه چهار گیگابایت رم بهره می‌برد، به لحاظ نرم‌افزاری نیز انتظار اندروید نسخه ۷ نوقا را در این تبلت داریم.

سامسونگ همان‌گونه که وعده داده است، تبلت پرچمدار خود را در تاریخ هشتم اسفند ماه رسما رونمایی می‌کند، انتظار می‌رود پس از رونمایی گلکسی تب اس ۳، ابتدا شاهد حضور این محصول در بازارهای کره و سپس بازارهای جهانی باشیم.

sammobile.com


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید