امروز : چهارشنبه, 28 شهریور 1397
هزینه ساخت بازی Banner Saga 3 در کیک استارتر تامین شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   153

کمپین کیک استارتر بازی Banner Saga 3 به‌تازگی هزینه مورد نیاز خود را به دست آورده است. برای توضیحات بیشتر با ما همراه باشید.

در هفته گذشته بود که استودیو بازی سازی Stoic کمپین کیک استارتر بازی Banner Saga 3 را برای تامین بخشی از بودجه مورد نیاز ساخت این بازی را به راه انداخت که به موفقیت نیز رسیده است. استودیو Stoic امروز اعلام کرد که رقم مورد نیاز که دویست هزار دلار بود تنها در عرض 6 روز جمع آوری شد در حالی که آن‌ها توقع جمع شدن این مقدار پول را تا هفتم ماه مارس داشتند.

این اتفاق که خوشحالی زیادی را برای سازندگان به وجود آورد آن‌ها را بر آن داشت که واکنش نشان داده و از طرفداران تشکر کنند. آنها پس از این موفقیت این پیام را دادند: «از همه طرفداران و حمایت کنندگان تشکر می‌کنیم که باعث شدند هزینه مورد نیاز ما به این سرعت و در کمتر از یک هفته تامین شود. بدون حمایت آن‌ها، پیشرفت در ساخت بازی با مشکل مواجه می‌شد. بدون شک ما جواب این محبت شما را به بهترین نحو خواهیم داد؛ چرا که شما لیاقت آن را دارید.»

بازی Banner Saga 3 برای انتشار در دو پلتفرم رایانه‌های شخصی تحت ویندوز و رایانه‌های تحت سیستم عامل مک (Mac) برنامه ریزی شده است. هر چند که دو نسخه قبلی این سری راه خود را برای انتشار در پلتفرم‌های نسل هشتم باز کرده بودند. این عنوان در تاریخ نامعلومی و به قیمت 20 دلار، برای پلتفرم‌های برنامه ریزی شده، منتشر خواهد شد.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید