امروز : چهارشنبه, 28 شهریور 1397
جیسون مکنزی مدیر ارشد اچ تی سی این شرکت را ترک کرد
4/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   202

اچ‌تی‌سی یاران قدیمی خود را یک به یک از دست می‌دهد، در اخبار داشتیم جیسون مکنزی، یکی از مدیران ارشد اچ‌تی‌سی که چیزی حدود ۱۲ سال در اچ‌تی‌سی انجام وظیفه کرده است نیز اچ‌تی‌سی را ترک گفته است.

اچ‌تی‌سی تلاش زیادی برای حفظ بقای خود در صنعت موبایل می‌کند، اما شوربختانه باید گفت که این تلاش‌ها تاکنون کارگر نیافتاده است و در نتیجه اچ‌تی‌سی دورنمایی خوبی در صنعت موبایل ندارد، این امر باعث شده است تا یاران گرمابه و گلستانِ اچ‌تی‌سی نیز به فکر ترک این شرکت بیافتد.

به همین منظور در اخبار داشتیم که جیسون مکنزی، یکی از مدیران ارشد اچ‌تی‌سی این شرکت را به مقصد نامعلومی ترک گفته است. جیسون مکنزی خبر ترک اچ‌تی‌سی را رسما در حساب شخصی توییتر خود اعلام کرده است، این مدیر ارشد صحبتی در خصوص دلیل ترک اچ‌تی‌سی در توییت خود به میان نیاورده است، وی فقط از ۱۲ سال حضور خود در اچ‌تی‌سی به خوبی یاد کرده است.

در حال حاضر خبری در خصوص برنامه‌های جیسون مکنزی و شرکت بعدی که این مدیر ارشد، راهی آن خواهد شد به بیرون منتشر نشده است. اگر خاطر شما باشد چند روز پیش نیز کلاد زِلوِگر (Claude Zellweger)، طراح ارشد اچ‌تی‌سی که شاهکارش را در هدست واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی وایو دیده‌ایم، اچ‌تی‌سی را ترک گفت.

البته همان‌گونه که در ابتدا هم اشاره کردیم، اچ‌تی‌سی تمامی این مشکلات را به جان خریده است و همچنان به حضور خود در صنعت موبایل ادامه خواهد داد، گفته می‌شود امسال یک گوشی پرچمدار تراز اول با پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۳۵ و همچنین یک دستبند سلامتی با برند وایو از جانب اچ‌تی‌سی روانه بازار خواهد شد.

phonearena.com


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید