امروز : دوشنبه, 01 بهمن 1397
بازی Resident Evil 7 تنها پنج روز در برابر کرک نشدن دوام آورد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   231

بازی Resident Evil 7 که در تاریخ 24 ژانویه منتشر شد، تنها چند روز در برابر گروه‌های کرک کننده دوام آورد و امروز بالاخره تسلیم شد. در ادامه با ما همراه باشید.

جدیدترین ساخته کپکام (Capcom) که با نقد‌های خوبی از سوی منتقدان نیز مواجه شده است، از آن دسته از بازی‌هایی بود که قفل امنیتی موسوم به دنوو (Denuvo) را برای محافظت از بازی در برابر گروه های هکر انتخاب کرده بود. اما بازی Resident Evil 7 تنها 5 روز توانست در برابر هکرها مقاومت کند و هم‌‌اکنون کرک شده است.

آخرین باری که یکی از بازی‌های مطرح استفاده کننده از قفل دنوو به طور کامل کرک شد، به سال گذشته برمی‌گردد که هکرها توانستند بازی Rise of the Tomb Raider را کرک کنند. آقای توماس گیبل (Thomas Goebl) مدیر بخش فروش دنوو درباره این اتفاقات گفت: «بازی هایی که از قفل امنیتی ما استفاده می‌کنند، به سختی کرک می‌شوند و طبیعتا غیرقابل کرک شدن نیستند. هدف ما تضمین فروش اولیه عناوین است و همانطور که شاهد بودید تاکنون به خوبی کار کرده است.»

بازی Resident Evil 7 تنها پنج روز در برابر کرک نشدن دوام آورد

البته کرک کنندگان، کرک کردن عناوین دیگری که مانند Resident Evil 7 از آخرین نسخه دنوو استفاده می‌کنند را تضمین نکرده اند. بازی Resident Evil 7 که پسوند Biohazard را یدک می‌کشد هم اکنون برای سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، اکس باکس وان و پلی استیشن 4 در دسترس است.

منبع :vg247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید