امروز : چهارشنبه, 21 آذر 1397
جزئیات تازه ای از محتوای جدید بازی Titanfall 2 منتشر شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   228

استودیوی «ریسپان اینترتیمنت» (Respawn Entertainment) اطلاعات بیشتری را از حالت چندنفره آنلاین بازی Titanfall 2 منتشر کرده است. در این اطلاعات منتشر شده شاهد نمایش جزئیات بیشتری از محتوای رایگانی که برای این بازی عرضه خواهد شد، هستیم.

این حالت چندنفره آنلاین به‎عنوان بخشی از محتوای به‎روزرسانی سال 2017 بازی Titanfall 2 عرضه خواهد شد. در ادامه، به‎رورزسانی دیگری وجود خواهد داشت که از موارد جدیدی برای خرید در فروشگاه داخل بازی پشتیبانی خواهد کرد. همراه این به‎روز رسانی، یک افزونه نیز وجود خواهد داشت. این افزونه، تغییرات تازه‌ای را اعمال کرده و باعث رفع یک سری از اشکلات بازی خواهد شد، علاوه‎بر این، موارد جذاب دیگری مانند اسلحه‎های جدید، توانایی خلبانی و بازگشت یکی دیگر از نقشه‌های بازی Titanfall 1 را به بازی اضافه خواهد کرد.

جزئیات تازه ای از محتوای جدید بازی Titanfall 2 منتشر شد
جزئیات تازه ای از محتوای جدید بازی Titanfall 2 منتشر شد
جزئیات تازه ای از محتوای جدید بازی Titanfall 2 منتشر شد

همانطور که در تصاویر مشاهده می‎کنید، Colony به‎عنوان بخشی از به‎روزرسانی رایگان در ماه مارس عرضه خواهد شد. براساس تصویر گرفته شده از صفحه نمایش به نظر می‎رسد که این نسخه یک بازساری کاملا وفادار به نسخه اصلی است. ریسپان در پستی در وبلاگ مخصوص خود چنین جمله‎ای را بیان کرده است: “با پوششی جدید قطعا زیبا به نظر خواهد رسید.”

همچنین «گریفین دین» (Griffin Dean) یکی از طراحان این بازی اطلاعات بیشتری را درباره این محتوا که در ماه فوریه عرضه خواهد شد در پستی در وبلاگ خود منتشر کرده است. حالت Live Fire بصورت دو گروه 6 نفره خواهد بود که در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت، این مبارزات در راندهایی یک دقیقه‎ای برگزار خواهد شد. هدف هر مبارزه این است که یا تیم حریف بصورت کامل حذف شود و یا اینکه تیمی برنده خواهد شد که در پایان یک دقیقه پرچم را در اختیار داشته باشد. به گفته دین این ایده از بازی‎های سرعتی در پینت‎بال به ذهن آن‎ها رسیده است. او همچنین از نقشه‎هایی با عنوان Live Fire-Only maps یاد کرد.

این نقشه‎ها تنها برای این حالت ساخته شده‎اند و دارای نقاط خاص و مسیرهایی برای بدست آوردن پرچم و … هستند. به گفته او این نقشه‎ها هم فرار و هم جنگ‎های رودررو را ایجاد خواهند کرد. این نقشه‎ها قطعا با سبک بازی عادی قابل پیشروی نیستند و نیاز به برنامه‎ای جدید دارند. با توجه به اینکه شما می‎دانید حریفتان از چه سمتی خواهد آمد و باید با توجه به امکانات و موارد موجود در برابر آنان مقاومت کنید. اگر تصمیم بگیرید تا با روش نابودی دشمنان آنان را شکست دهید، می‎توانید رتبه‎های آن‎ها را در بازی نابود کنید.

مانند نقشه Colony، حالت Live Fire نیز بصورت رایگان عرضه خواهد شد.

منبع :gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید