امروز : چهارشنبه, 28 شهریور 1397
مدیر بخش طراحی تی تی گیمز بازی Lego Worlds برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   469

بنا بر اعلام استودیو نام آشنا «تی‌تی گیمز» (TT Games)، بازی Lego Worlds برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز منتشر خواهد شد. بله، ظاهرا افزایش برق‌آسای بازی‌های تایید شده برای جدیدترین مبارز شرکت نینتندو تمامی ندارد و می‌توان به جرات گفت که روزانه حداقل یک بازی جهت عرضه در کنسول مذکور تایید و معرفی می‌شود.

بنا بر اعلام مدیر بخش طراحی استودیو تی‌تی گیمز، آقای «آرتور پارسونز» (Arthur Parsons)، بازی Lego Worlds که عنوانی «سند باکس» بوده برای دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. این در حالی است که پیشتر شاهد تایید بازی Lego City Undercover برای نینتندو سوئیچ بودیم؛ اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های لگویی هستید، بدون تردید تجربه این دو عنوان در کنسول جدید شرکت نینتندو لذت بخش خواهد بود.

آقای پارسنوز در صفحه شخصی حساب توییتر خود نوشت:

دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ علاوه بر بازی Lego City Undercover می‌توانند از بازی Lego Worlds بهره‌مند شوند.

وی همچنین در پاسخ یکی از طرفداران نوشت:

در حال حاضر ما تنها می‌توانیم بگوییم که تیم ما مشغول برنامه ریزی برای عرضه دو بازی Lego City Undercover و Lego Worlds برای کنسول نینتندو سوئیچ است.

باتوجه به این دو نقل قولی که از آقای پارسنوز به اطلاع شما رساندیم می‌توان نتیجه گرفت که بازی لگویی دیگری برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد؛ با این حال هنوز به‌طور رسمی از بازی Lego Worlds برای عرضه در جدیدترین کنسول نینتندو رونمایی نشده است.

مدیر بخش طراحی تی تی گیمز بازی Lego Worlds برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

لازم به‌ذکر بوده که تاکنون سازندگان هیچگونه تاریخ انتشار مشخصی برای دو بازی Lego Worlds و Lego City Undercover در کنسول نینتندو سوئیچ اعلام نکرده‌اند. خاطر نشان می‌شود که بازی Lego Worlds در 21 فوریه سال میلادی جاری برابر با 3 اسفند 95 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در آن سوی صورت مسئله نیز بازی Lego City Undercover را داریم که پیشتر به‌صورت انحصاری برای کنسول وی یو (Wii U) منتشر شده بود اما طبق اعلام سازندگان، بازی مذکور علاوه بر نینتندو سوئیچ برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در فصل بهار عرضه خواهد شد.

در انتها شایان به‌ذکر بوده که کنسول جدید نینتندو سوئیچ در 3 مارس سال 2017 میلادی برابر با 13 اسفند 95 به قیمت 300 دلار در بازارهای جهانی منتشر و در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید