امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396
شخصیت منفی فیلم واندر وومن Wonder Woman مشخص شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   328

تریلرهای دیدنی و پوسترهای هیجان انگیز فیلم واندر وومن (Wonder Woman) باعث شدند تا طرفداران برای تماشای آن هیجان زده‌تر شوند. این تریلرها همه چیز این اثر را نشان می‌دادند، اکشن، لحن و اتمسفرش را، اما از نشان دادن شخصیت منفی آن خودداری می‌کردند و این باعث کنجکاوی طرفداران شده بود. حال، از این شخصیت منفی مرموز پرده برداشته شده است.

این جزئیات توسط یک مجله فرانسوی منتشر شده است که یک مقاله در مورد فیلم واندر وومن نوشته بودند و این جزئیات را ارائه دادند:

در پشت این فرمول‌های علمی، یک گاز کشنده وجود دارد که می‌تواند بشریت را نابود کند. حال، مشخص شده است که این دقیقا همان هدفی است که آرس (Ares)، خدای جنگ دنبال می‌کند. او به بشریت حسادت می‌ورزد، بشریتی که توسط پدرش، زئوس (Zeus) فقید خلق شده است (کسی که آرس با کمک آمازونی‌ها (Amazons) علیه او قیام کرد و او را کشت)….

آرس در کامیک‌های دی سی (DC Comics) یکی از دشمنان واندر وومن به حساب می‌آید و در شماره‌های بسیار زیادی از سال 1940 تاکنون حضور داشته است. او یکی از دشمنان برجسته آمازونی‌ها است، تنها چیزی که باید در مورد او بدانید این است که به او «خدای جنگ» می‌گویند و به طور کلی به جنگ‌ورزی علاقه دارد.

نکته جالب این است که شرکت مارول (Marvel) هم آرس مخصوص خود را دارد، او نیز همچون ثور (Thor) در ابتدا یک شخصیت منفی ترسیم شده بود که در نهایت، به یک قهرمان (یا در واقع ضد-قهرمان) تبدیل می‌شود و حتی در برهه‌ای، به انتقام‌جویان (Avengers) نیز می‌پیوندد. شاید به دیدن آرس در فیلم انتقام جویان امیدی نداشته باشیم اما اگر آن را در فیلم ثور (Thor) مشاهده کردید، متعجب نشوید.

داستان فیلم واندر وومن یک قرن قبل از اتفاقات فیلم بتمن علیه سوپرمن (Batman v Superman: Dawn of Justice) رخ می‌دهد. در دوران جنگ جهانی و داستان یک پرنسس دایانا جوان را روایت می‌کند که در حال پرسه زنی در خارج از محدوده زندگی‌اش است و عشق کامیک بوکی کلاسیک خود، استیو ترور (Steve Trevor) با بازی کریس پاین (Chris Pine) را پیدا می‌کند؛ علاوه بر گدوت و پاین، بازیگرانی همچون کانی نلسون (Connie Nielsen)، رابین رایت (Robin Wright)، فلورنس کاسومبا (Florence Kasumba)، سعید تغماوی (Saïd Taghmaoui) و اوان بریمنر (Ewan Bremner) نیز در فیلم حضور دارند. باید دید آیا این فیلم در نهایت می‌تواند دنیای سینمایی دی سی را به موفقیت برساند یا خیر.

فیلم واندر وومن در روز «2 ژوئن 2017» مصادف با «12 خرداد 1396» روی پرده می‌رود و در ادامه، لیگ عدالت (Justice League) در روز «17 نوامبر 2017» برابر با «26 آبان 1396» وارد سینماها می‌شود. فیلم آکوآمن (Aquaman) در روز «27 جولای 2018» (5 مرداد 1397)، فیلم شزم (Shazam) در «5 آپریل 2019» (16 فروردین 1398)، قسمت دوم لیگ عدالت در «14 ژوئن 2019» (24 خرداد 1398)، فیلم سایبورگ (Cyborg) در «3 آپریل 2020» (15 فروردین 1399) و فیلم گرین لنترن (Green Lantern) در روز «24 جولای 2020» (3 مرداد 1399) دیگر فیلم‌هایی هستند که روی تقویم شرکت دی سی قرار دارند. فیلم فلش (The Flash) تاریخ اکران‌‎اش هنوز مشخص نشده است.

منبع :screencrush

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید