امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396
تماشا کنید تریلر داستانی جدیدی از بازی Horizon Zero Dawn منتشر شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   148

شرکت سونی تریلر داستانی جدیدی از بازی Horizon: Zero Dawn منتشر کرده که بسیار جذاب و دیدنی است.

در این تریلر شاهد برخی از همراهان و دشمنانی هستیم که «الوی» (Aloy)، شخصیت اصلی بازی، در طول بازی با آن‌ها رو به رو می‌شود. جدای از آن قسمت کوچکی از داستان بازی را نیز در تریلر منتشر شده مشاهده می‌کنیم. علاوه براین، دشمنان ماسک‌داری را مشاهده می‌کنیم که هرچند خود تریلر درمورد آن‌ها هیچ توضیحی نمی‌دهد، اما ظاهرا بسیار خطرناک هستند؛ همچنین متوجه می‌شویم که شخصیت الوی می‌تواند به وسیله هدبندی که بر روی سرش قرار دارد برخی از موجودات مکانیکی داخل بازی را از طریق قدرت ذهنش کنترل کند.

همان‎‌طور که موافق هستید، این تریلر بیشتر از اینکه جواب پرسش‌های قبلی را بدهد، سوال‌های جدیدتری را در ذهن مخاطبان و علاقه مندان ایجاد می‌کند که بدون شک هدف خود استودیوی سازنده نیز همین بوده است. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو

در دیگر اخبار مربوط به بازی Horizon: Zero Dawn به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار این عنوان نقش آفرینی در اروپا باری دیگر تغییر کرده است و اینبار در 3 مارس 2017 (13 اسفند) منتشر خواهد شد. لازم به ذکر بوده که تاریخ انتشار این بازی برای آمریکای شمالی همچنان 28 فوریه (10 اسفند) خواهد بود.

جالب است بدانید که این عنوان مورد انتظار در اصل قرار بود در سال 2016 میلادی منتشر شود، اما شرکت سونی تصمیم گرفت تا تاریخ انتشار آن را به سال 2017 موکول کند. استودیوی «گوریلا گیمز» (Guerrilla Games)، سازنده بازی، اعلام کرده است که اعضای تیم از تمام توان خود استفاده کرده تا این تاخیر را صرف هرچه بهتر و نزدیک‌تر کردن بازی به ایده اولیه خواهند کرد.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید