امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396
بیانیه رسمی استودیوی سازنده بازی Scalebound درمورد کنسل شدن این عنوان
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   213

در راستای کنسل شدن بازی Scalebound برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی که چند روز قبل توسط شرکت مایکروسافت اعلام شد، رییس استودیوی «پلاتینیوم گیمز» (Platinum Games)، سازنده بازی، بیانیه رسمی را در این مورد منتشر کرد.

در این بیانیه مشاهده می‌شود که استودیوی سازنده از اتفاق مورد نظر بسیار ناامید شده، اما همچنان قول داده است که به ساخت بازی‌های باکیفیت خود از جمله NieR: Automata ،Granblue Fantasy Project RE:Link و پس از آن Lost Order ادامه خواهد داد.

آقای «کنیچی ساتو» (Kenichi Sato)، رییس و مدیر عامل استودیو، در این بیانیه گفته است که ما از کنسل شدن بازی Scalebound توسط شرکت مایکروسافت و اینکه شرایط به گونه‌ای پیشرفت که به این نقطه ختم شد، بسیار نا امید هستیم. بدتر از آن قضیه این است که بسیار از طرفداران و علاقه مندان درست همانند خود ما بسیار منتظر اتمام مراحل ساخت و انتشار این بازی بودند.

با نگاهی به آینده متوجه خواهید شد که ما همچنان متعهد هستیم تا بازی‌های باکیفیتی از جمله NieR:Automata ،GRANBLUE FANTASY Project Re:Link و LOST ORDER را برای مخاطبانمان منتشر کنیم. ما به تلاش خود برای برآورده کردن انتظارات بازیکنان ادامه خواهیم داد و انتظار داریم تا بازیکنان نیز به حمایت و پشتیبانی خود از بازی‌های ما ادامه دهند.

بدون شک کنسل شدن بازی بسیار مورد انتظار Scalebound برای بسیاری از بازیکنان خبری ناراحت کننده بوده است، اما جای خوشحالی دارد که اعضای استودیوی پلاتینیوم گیمز در تلاش هستند تا با انتشار بازی‌های خود در آینده این اتفاق تلخ را به فراموشی بسپارند. بازی NieR: Automata از هم اکنون طرفذاران بسیار زیادی پیدا کرده است و مطمعنا پروژه‌های بعدی این استودیو نیز بسیار جذاب و محبوب خواهند بود.

خوشبختانه برای بازی کردن عنوان NieR: Automata لازم نیست مدت زمان زیادی را منتظر بمانیم، چرا که این عنوان برای کنسول پلی استینش 4 و کشور ژاپن در تاریخ 23 فوریه (5 اسفند)، برای بازیکنان آمریکای شمالی در تاریخ 7 مارس (17 اسفند) و برای اروپایی‌ها در تاریخ 10 مارس (20 اسفند) منتشر خواهد شد. لازم به ذکر بوده که نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی این عنوان نیز در دست ساخت است. هرچند تاریخ انتشار این نسخه از بازی هنوز اعلام نشده، اما امیدواریم که در همین سال 2017 شاهد انتشار آن باشیم.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید