امروز : پنجشنبه, 26 مرداد 1396
شخصیت های ابرقهرمانی سریال لژیون Legion چه قدرت هایی خواهند داشت؟
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   234

با توجه به تریلرهای سورئال و عجیبی که از نسخه فرعی مجموعه مردان ایکس (X-Men)، سریال لژیون (Legion) منتشر شده است، طرفداران هنوز نمی‌دانند که این اثر دقیقا در چه موردی خواهد بود. هنوز مشخص نیست که آیا این سریال ارتباطی با مجموعه مردان ایکس دارد یا خیر اما سازنده سریال، جناب نوآه هاولی (Noah Hawley) در مورد قدرت‌های شخصیت‌های جهش یافته سریال صحبت کرده است.

نوآه هاولی که ساخت سریال فارگو (Fargo) را در کارنامه دارد، اخیرا با اینترتیمنت ویکلی مصاحبه‌ای انجام داده و در مورد سریال لژیون صحبت کرده است. او یک بار دیگر به این مسئله اشاره داشته که سریال کاملا مستقل خواهد بود و ارتباط خاصی با فیلم‌های مردان ایکس نخواهد شد. او همچنین در مورد قدرت‌های شخصیت‌های اصلی این سریال گفت:

دیوید (David) قابلیت‌های روانی و ذهنی دارد، ارتباط افکار با یکدیگر (تلپاتی) و حرکت دادن اجسام بوسیله ذهن. او یک جهش یافته امگا محسوب می‌شود و بسیار قدرتمند است. شخصیت سید (Syd) که توسط ریچل کلر (Rachel Keller) بازی می‌شود، دوست ندارد لمس شود. اگر او پوست شما را لمس کند، او جایش را با شما عوض می‌کند، ذهن‌اش به درون بدن شما می‌رود و ذهن شما به درون بدن او. یک بازیگر دیگر داریم، جرمی هریس (Jeremy Harris) که نقش شخصیتی به نام تونومی (Ptonomy) را بازی می‌کند. او یک هنرمند حافظه است. او همه چیز را به یاد می‌آورد و این قابلیت را دارد که مردم را به خاطرات گذشته‌شان بازگرداند، و به دیوید کمک می‌کند که به درون ذهن خود برود. شخصیت‌های دیگر با قدرت‌های متفاوت دیگر نیز داریم اما این‌ها شخصیت‌های اصلی هستند.

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا شخصیت جین اسمارت (Jean Smart) یک جهش یافته است یا خیر، گفت: «خیر».

شخصیت لژیون اولین بار در یکی از شماره‌های سال 1985 مجله جهش یافتگان جدید (The New Mutants) معرفی شد. از این شخصیت به عنوان فرزند پرفسور ایکس (Professor X) و گابریل هالر (Gabrielle Haller) نیز نام برده شده است. نوآه هاولی به پروفسور ایکس اشاره‌ای نکرد اما ازعان داشت که «داستان ریشه‌های دیوید نسبت به کامیک‌ها تغییر نیافته است، ما این ارتباط با دنیای مردان ایکس را تغییر نداده‌ایم».

این سریال داستان دیوید هالر را روایت می‌کند. دیوید از زمان نوجوانی، با بیماری روانی دست و پنجه نرم کرده و مبتلا به اسکیزوفرنی تشخیص داده شده است. او سال‌ها به بیمارستانهای روانی رفته و بیرون آمده، اما بعد از ملاقات عجیب با یک بیمار دیگر، متوجه می‌شود شاید همه صداهایی که می‌شنود و تصاویری که می‌بیند واقعی باشند و او در واقع مریض نیست. ناگفته نماند این اولین باری خواهد بود که مارول مستقیما در ساخت یک سریال یا فیلم از مجموعه مردان ایکس نقش دارد. در حالی که شرکت فاکس تنها تهیه‌کننده فرانچایز مردان ایکس و نسخه‌های فرعی مثل ولورین (Wolverine) و ددپول (Deadpool) است، شرکت مارول از این پس، تهیه و تولید سریال‌های این مجموعه را به عهده خواهد داشت .

پخش هفتگی سریال لژیون از روز چهارشنبه، 8 فبریه (20 بهمن) از شبکه اف اکس (FX) آغاز خواهد شد.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید