امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
عرضه بازی Horizon Zero Dawn در بریتانیا تاخیر خورد
4/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   85

بنا بر آخرین به‌روزرسانی فروشگاه پلی استیشن، بازی Horizon: Zero Dawn در منطقه بریتانیا مجددا با تاخیر مواجه شده است. همانطور که مستحضر هستید، بازی نام برده شده قرار بود در 1 مارس سال 2017 عرضه گردد ولی طبق اطلاعیه جدید منتشر شده از سوی بخش بریتانیایی فروشگاه پلی استیشن، این عنوان نقش آفرینی و جهان باز با دو روز تاخیر در 3 مارس سال میلادی جاری برای کنسول پلی استیشن 4 در منطقه بریتانیا منتشر خواهد شد.

در حال حاضر تاریخ عرضه سراسری بازی Horizon: Zero Dawn دست خوش تغییرات نشده و تاخیر به‌وجود آمده مشمول آن نشده است. ما در حال حاضر می‌دانیم که جدیدترین بازی در حال ساخت استودیو «گوریلا گیمز» (Guerrilla Games) هنوز هم به‌صورت دیجیتالی در فروشگاه پلی استیشن منطقه ایالات متحده برای تاریخ 28 فوریه 2017 برابر با 10 اسفند 95 برنامه ریزی شده است. در خصوص نسخه‌های مربوط به استرالیا و اروپا نیز این قاعده صدق می‌کند و همچون گذشته، بازیکنان در تاریخ 1 مارس برابر با 11 اسفند 95 قادر به تهیه و خریداری Horizon: Zero Dawn هستند.

عرضه بازی Horizon Zero Dawn در بریتانیا تاخیر خورد

خاطر نشان می‌شود در صورت هرگونه اظهار نظر رسمی از سونی کمپانی سونی مراتب آن را با شما کاربران در میان خواهیم گذاشت.

لازم به ذکر است که بازی Horizon: Zero Dawn ابتدا برای سال 2016 برنامه ریزی شده بود اما با تاخیر‌های پیاپی مواجه گردید و در نهایت انتشار آن به سال 2017 موکول شد. در زمان به وجود آمدن تاخیر، استودیو گوریلا گیمز طی بیانیه‌ای گفته بود:

این وقت اضافی به‌وجود آمده سبب می‌شود که ما به‌صورت بهتری برروی جز به جز بازی Horizon: Zero Dawn کار کنیم تا در نهایت چشم‌اندازی بلند پروازانه به مخاطبین خود ارائه دهیم.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید