امروز : پنجشنبه, 26 مرداد 1396
تاریخ انتشار کنترل جدید ایکس باکس وان اعلام شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   110

دقیقا در هفته گذشته، مایکروسافت اقدام به معرفی کنترل قرمز رنگ جدیدی برای کنسول دوست‌داشتنی ایکس باکس وان کرد. این کنترل که چهارمین کنترل شرکتی معرفی شده از سوی کمپانی سازنده است روز گذشته به‌صورت رسمی در بازارهای جهانی به قیمت 64.99 دلار عرضه گردید. ساعاتی پیش نیز مایکروسافت به فاصله زمانی اندکی دست به معرفی پنجمین کنترل جدید ایکس باکس وان زد. این کنترل به رنگ سبز ارتشی بوده و در بخشی‌هایی از آن نیز رنگ نارنجی به کار رفته است. با در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق اعلام کمپانی خوش آوازه مایکروسافت، بازیکنان جهت خریداری کنترل جدید ایکس باکس وان که ترکیبی از دو رنگ سبز و نارنجی است باید مدت زمان بیشتری را صبر کنند. همانطور که می‌دانید کنترل قرمز رنگ تنها بعد از یک هفته از معرفی عرضه گردید اما برای در دست گرفتن پنجمین کنترل ایکس باکس وان باید چند هفته بیشتر در انتظار ماند. آنطور که گفته شده این کنترل در 24 ژانویه 2017 برابر با 5 بهمن 95 در بازارهای جهانی از طریق فروشگاه مایکروسافت و سایت Walmart به قیمت 64.99 دلار به‌فروش خواهد رسید. اگر توانایی خرید از فروشگاه‌های اینترنتی را ندارید جای نگرانی وجود ندارد چرا که یک هفته بعد یعنی در تاریخ 31 ژانویه برابر با 12 بهمن 95 با مراجعه به فروشگاه‌های شهرتان امکان خرید حضوری کنترل فراهم خواهد شد.

درست همانند مدل قرمز رنگ، مدل سبز و نارنجی کنترل جدید ایکس باکس وان همراه با دی-پد، وایرلس دوبرابر، بافت جدید، دکمه‌های سفارشی و غیره عرضه خواهد شد. تکنولوژی بلوتوث نیز در این دسته به کار رفته شده و این بدین معناست که شما می‌توانید به‌راحتی از آن برروی رایانه‌های شخصی و تبلت‌ها استفاده نمایید.

شما کاربران در انتها می‌توانید تصاویر پنجمین مدل جدید کنترل ایکس باکس وان را مشاهده کنید.

تاریخ انتشار کنترل جدید ایکس باکس وان اعلام شد  تاریخ انتشار کنترل جدید ایکس باکس وان اعلام شد

نظر شما در مورد مدل جدید کنترل ایکس باکس وان چیست؟ دیدگاه خود را با در میان بگذارید.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید