امروز : پنجشنبه, 26 مرداد 1396
عرضه آپدیت اندروید 7 گلکسی اس 7 سامسونگ هفته آینده آغاز خواهد شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 نرم افزار  |     |   82

شواهد امر حکایت از آن دارد که به‌روزرسانی اندروید 7.1.1 برای پرچمداران سامسونگ یعنی S7 و S7 Edge از هفته آینده عرضه خواهد شد.

شرکت سامسونگ که پیش از این نسخه‌های آزمایشی به‌روزرسانی اندروید 7 را برای پرچمداران خود به‌طور آزمایشی منتشر کرده بود حالا قصد دارد نسخه نهایی این آپدیت را پیش روی کاربرانش قراردهد.

در اواخر ماه دسامبر پستی که در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده بود حکایت از آن داشت که سامسونگ به برنامه عرضه آزمایشی اندروید 7 یا همان Galaxy Beta Program خاتمه خواهد داد و نسخه نهایی این سیستم‌عامل در ماه ژانویه عرضه خواهد شد. این در حالی است که هیچ زمان دقیقی برای عرضه این به‌روزرسانی اعلام نشده است.

خبرهای غیررسمی جدید از عرضه به‌روزرسانی اندروید نوگت در تاریخ 17 ژانویه حکایت دارند. این خبر در قالب اسکرین‌شاتی به زبان اسپانیایی منتشر شده است.

اگرچه در این اسکرین شات از لفظ اندروید 7.0 استفاده شده اما سامسونگ پیش از این تاکید کرده بود که عرضه اندروید 7.0 را برای پرچمداران خود منتفی کرده و مستقیما اندروید 7.1.1 را برای S7 و S7 Edge عرضه خواهد کرد.

مدل اشاره شده در این اسکرین‌شات هم SM-G935F است که در واقع نسخه اروپایی گلکسی S7 Edge به حساب می‌آید. با این تفاسیر، به‌نظر می‌رسد با گذشت یک هفته دیگر، شاهد آغاز عرضه به‌روزرسانی جدید خواهیم بود.

sammobile


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید