امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
زمان دسترسی به نسخه آزمایشی For Honor مشخص شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 لپ تاپ  |     |   128

به دنبال نسخه آلفا بازی For Honor در سال قبل، روز گذشته کمپانی یوبی‌سافت طی اعلامیه‌ای از دسترسی بازیکنان به نسخه آزمایشی (بتا) این عنوان در اواخر ماه جاری خبر داد. طبق اطلاعات موجود، بازیکنان می‌توانند به مدت چهار روز از تاریخ 26 الی 29 ژانویه به انجام بخش چند نفره عنوان مذکور مشغول شوند.

اگر به یاد داشته باشید، کمپانی یوبی‌سافت قبلا دسترسی بازیکنان به نسخه آزمایشی بازی For Honor در ژانویه سال میلادی جاری را اطلاع رسانی کرده بود اما پیش از در خصوص تاریخ دقیق آن صحبتی نکرده بود؛ بدین ترتیب هم‌اکنون ما می‌دانیم که در 26 الی 29 ژانویه برابر با 7 الی 10 بهمن 95 در سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی قادر به انجام نسخه آزمایشی For Honor هستیم.

ثبت نام برای نسخه آزمایشی For Honor از دسامبر سال 2016 میلادی آغز شده است و تا به الان نیز ادامه دارد. لازم به‌ذکر بوده که اگر شما خواهان انجام نسخه آزمایشی هستید، هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی بازی شانس خود را جهت انجام این نسخه امتحان کنید؛ علاوه بر این مورد شما با مراجعه به سایت مذکور می‌توانید یکی از سه گروه موجود را انتخاب نمایید تا در نسخه آزمایشی در آن دسته به ایفای نقش بپردازید.

زمان دسترسی به نسخه آزمایشی For Honor مشخص شد

شما برای انجام نسخه اصلی For Honor مدت زیادی صبر نخواهید کرد و دو هفته بعد از انجام نسخه آزمایشی می‌توانید نسخه کامل را برای پلتفرم مورد نظر خریداری کنید. این عنوان در تاریخ 14 فوریه 2017 مصادف با 26 بهمن 1395 برروی پلتفرم‎های رایانه‎های شخصی، کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید