امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
تیزر تریلر جدید انیمیشن ماشین ها 3 منتشر شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 خودرو  |     |   126

برای کودکان، ماشین‌ها (Cars) یک مجموعه مهم پیکساری (Pixar) به حساب می‌آید که با ماشین مسابقه‌ای قرمزرنگ اصلی‌اش، لایتنینگ مک کوئین (Lightning McQueen) با صداپیشگی اوون ویلسون (Owen Wilson) شناخته می‌شود. با این حال، برای بزرگسالان و طرفداران قدیمی پیکسار، ماشین ها نقش بچه ناتنی خانواده را دارد و در جایگاه بسیار پایین‌تری نسبت به دیگر آثار آن‌ها قرار می‌گیرد. قسمت اول چندان دوست داشتنی نبود اما قسمت دوم 2 بدترین نقدهای ممکن را گرفت و حتی باعث باعث شد تا بسیاری به این نتیجه برسند که دوره شاهکارهای پیکسار به اتمام رسیده است. آیا انیمیشن ماشین ها 3 می‌تواند بدبینی‌ها را کنار بزند و در راس بهترین آثار پیکسار قرار بگیرد؟ این سوالی است که باید تا اکران اثر در انتظار پاسخ‌اش بمانیم اما تیزر تریلر جدید انیمیشن ماشین ها 3 به ما نشان می‌دهد که پیکسار دارد تلاش می‌کند تا قابل قبول‌ترین اثر ممکن را عرضه کند.

ماشین ها 3 از راه رسیده است و باید دید آیا می‌تواند مخاطبان پیکسار را راضی کند یا خیر. خلاصه داستان رسمی این انیمیشن توسط شرکت دیزنی (Disney) منتشر شده و به شرح زیر است:

غافل‌گیرشده از نسل جدید ماشین‌های پرسرعت، لایتنینگ مک کوئین افسانه‌ای (با صداپیشگی اوون ویلسون) ناگهان از ورزش موردعلاقه‌اش کنار رفته است. برای بازگشت به بازی، او به کمک یک متخصص فنی مسابقات به نام کروز رامیرز (Cruz Ramirez) نیاز خواهد داشت، با نقشه او برای پیروزی و الهام گرفتن از مرحوم فَبیولِس هادسون هُرنِت (Fabulous Hudson Hornet) و چند چرخش غیرمنتظره، لایتنینگ ثابت خواهد کرد که کار شماره 95 به پایان نرسیده است و در بزرگ‌ترین صحنه مسابقات رانندگی جام پیستون، قلب یک قهرمان، مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

این تیزر تریلر جدید را در زیر مشاهده کنید:

دانلود ویدیو

از این تریلر و خلاصه داستان می‌توانیم به این نتیجه برسیم که پیکسار در حال ساختن دنباله‌ای بر فیلم راکی (Rocky) است. لایتنینگ راه‌اش را گم کرده است و باید یک بار دیگر، چیزهایی که بلد بود را یاد بگیرد تا بتواند یک جوان بسیار بااستعداد را شکست دهد، این دقیقا داستان فیلم راکی 3 است و البته راکی 3 بهترین دنباله آن مجموعه محسوب می‌شود. دیدگاه دیگر این است که انیمیشن ماشین ها 3 در واقع نمادی برای خود پیکسار است. یک زمانی وجود داشت که آن‌ها جوان بودند و هر انیمیشنی که می‌ساختند، تبدیل به شاهکار می‌شد و باکس آفیس را به آتش می‌کشید اما اکنون دیگر قدرت سابق را ندارند و بعضی از آثارشان به موفقیت تجاری مناسب نمی‌رسد یا توسط جوایز و منتقدان تحویل گرفته نمی‌شود.

در این انیمیشن، علاوه بر ویلسون، صداپیشگان دیگر همچون آرمی همر (Armie Hammer) در نقش جکسون استورم (Jackson Storm)، کریستلا آلونزو (Cristela Alonzo) در نقش کروز رامیرز، لری د کیبل گای (Larry the Cable Guy) در نقش ماتر (Mater)، بانی هانت (Bonnie Hunt) در نقش سالی (Sally)، مایکل والیس (Michael Wallis) در نقش شریف (Michael Wallis) و پال دولی (Paul Dooley) در نقش سارج (Sarge) حضور دارند. انیمیشن ماشین ها 3 در روز «16 ژوئن 2017» مصادف با «26 خرداد 1396» روی پرده می‌رود.

منبع :screencrush

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید