امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
رقم فروش بازی Final Fantasy 15 به بیش از 6 میلیون نسخه رسید
3/00 امتیاز از 1 رای
 لپ تاپ  |     |   123

بنا بر اعلام کمپانی «اسکوئر انیکس» (Square Enix)، فروش بازی Final Fantasy 15 از زمان انتشار تاکنون به بیش از 6 میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است. این رقم به هر دو نسخ فیزیکی و دیجیتالی خریداری شده از فروشگاه‌های بازی‌های ویدیویی در سرتاسر دنیا تعلق دارد.

کمپانی اسکوئر انیکس در طی نشست مطبوعاتی که برگزار نمود ضمن تایید اینکه رقم به دست آمده مشمول فروش حاصل از نسخه دیجیتالی هم می‌شود به مخاطبین گفت: در حال حاضر نمی‌توان با اطمینان اعلام کرد که چه مقدار از این فروش به نسخه‌های دیجیتالی و چه مقدار به نسخه‌های فیزیکی تعلق دارد.

اگر در خرید بازی Final Fantasy 15 تردید دارید، پیشنهاد می‌شود «نقد و بررسی بازی Final Fantasy XV ؛ شکوه و عظمت یک تخیل ناب» را از مطالعه کنید.

اگر اخبار قبلی را دنبال کرده باشید، بدون تردید به‌خاطر دارید که شرکت اسکوئر انیکس طی پستی اذعان نموده بود که از بازی Final Fantasy 15 در زمان عرضه بیش از 5 میلیون نسخه به‌فروش رسیده است. پیشتر نیز آقای «هاجیمه تاباتا» (Hajima Tabata)، کارگردان خوش نام بازی Final Fantasy 15 اعلام کرده بود که:

ما به فروشی 10 میلیون نسخه‌ای نیاز داریم تا در کار خود به «موفقیت» رسیده باشیم.

رقم فروش بازی Final Fantasy 15 به بیش از 6 میلیون نسخه رسید

کمی بعد وی در خصوص صحبت خود، شفاف‌سازی بیشتری کرد و در توضیحی تکمیلی گفت:

اینکه بتوانیم 10 میلیون نسخه از بازی خود را بفروشیم، طبیعتا یک موفقیت و یک هدف برای استودیو محسوب می‌شود؛ پس گمان نکنید که نرسیدن به این هدف باعث عدم سوددهی برای ماست.

خاطر نشان می‌شود که بازی Final Fantasy 15 هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در دسترس است.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید