امروز : پنجشنبه, 26 مرداد 1396
تصاویر و جزئیات جدید فیلم محافظان کهکشان 2 Guardians of the Galaxy منتشر شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 علم و دانش  |     |   88

مدتی است که شایعات حضور اعضای گروه محافظان کهکشان در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) شنیده می‌شود. در ابتدا تنها صحبت از حضور شخصیت استارلرد (Star-Lord) بود که تایید شد، سپس شایعات پیرامون حضور راکت راکون (Rocket Raccoon) و گروت (Groot) قوت گرفت و بعد از آن، حرف از حضور تمامی اعضای گروه شد. حال، زویی سالدانا (Zoe Saldana)، حضورش در جنگ بی نهایت را تایید کرده است و از این پس باید منتظر تایید دیگر اعضای گروه باشیم. علاوه بر این، شرکت (Marvel) دو تصویر جدید از فیلم محافظان کهکشان 2 (Guardians of the Galaxy) منتشر کرده که در ادامه می‌توانید نگاهی به آن‌ها بیاندازید.

یو اس ای آمریکا، دو تصویر جدید از فیلم محافظان کهکشان 2 منتشر کرده است که در یکی از آن‌ها می‌توانید استارلرد و درکس (Drax) را مشاهده کنید، تصویری که آدم را به یاد فیلم مسافران (Passengers) می‌اندازد:

تصاویر و جزئیات جدید فیلم محافظان کهکشان 2 Guardians of the Galaxy منتشر شد
تصاویر و جزئیات جدید فیلم محافظان کهکشان 2 Guardians of the Galaxy منتشر شد

در همین حال، ام تی وی نیوز، در حین مراسم گلدن گلوب با زویی سالدانا گفتگویی انجام داد و او رسما تایید کرد که شخصیت گامورا (Gamora) در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت حضور خواهد داشت، با این حال هنوز فیلم‌نامه اثر را نخوانده است:

نمی‌دانم چه زمانی به من اجازه خوانده فیلم‌نامه‌اش را می‌دهند. منتظر پنج ساعت گریم سبز [اشاره به رنگ پوست شخصیت] نیستم اما هر بار که سر صحنه حاضر می‌شوم، شاد هستم و از آن‌جا بودن احساس خوش شانسی می‌کنم.

اگر اخبار لو رفته اخیر از لیست بازیگران فیلم جنگ بی نهایت صحیح باشد، سالدانا و کریس پرت (Chris Pratt) تنها محافظانی نیستند که در این فیلم حضور پیدا می‌کنند و احتمال حضور راکت، گروت، درک و حتی نبولا (Nebula) نیز وجود دارد. ناگفته نماند که کارگردان فیلم محافظان کهکشان 2 جناب جیمز گان (James Gunn) ترجیح می‌دهد که اعضای این تیم در آثار دیگر مارول حضور نداشته باشند و استقلال خود را حفظ کنند.

در این فیلم شاهد یک شخصیت جدید هم خواهیم بود: منتیس (Mantis) که می‌تواند با لمس آدم‌ها، احساسات آن‌ها را بخواند. در کامیک بوک‌ها، منتیس علاوه بر قدرت تلپاتی، از قابلیت مبارزه بالایی نیز برخوردار است و باید دید آیا حضور پررنگی در فیلم خواهد داشت یا خیر.

علاوه بر پرت و سالدانا، در فیلم محافظان کهکشان 2 بازیگرانی همچون دیو باتیستا (Dave Bautista) در نقش درکس، وین دیزل (Vin Diesel) در نقش بچه گروت، برادلی کوپر (Bradley Cooper) در نقش راکت، مایکل روکر (Michael Rooker) در نقش یاندو (Yondu) و کرت راسل (Kurt Russell) در نقش ایگو (Ego) حضور دارند. این فیلم به تهیه کنندگی کوین فیگ (Kevin Feige) در روز «5 می 2017» برابر با «15 اردیبهشت 1396» روی پرده می‌‎رود.

همچنین فراموش نکنید که فیلم انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت (Avengers: Infinity War) در روز «4 می 2018» (14 اردیبهشت 1397) به اکران سینماها در می‌آید و سپس، دنیای بزرگ سینمایی مارول با فیلم مرد مورچه‌ای و واسپ (Ant-Man and the Wasp) در روز «6 جولای 2018» (15 تیر 1397)، فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) در روز «8 مارچ 2019» (17 اسفند 1397) و فیلم انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت 2 (که احتمالا اسم جدیدی خواهد داشت) در روز «3 می 2019» (13 اردیبهشت 1398) ادامه پیدا خواهد کرد.

منبع :screencrush

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید