امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
هم اکنون اقدام به پیش خرید بازی A Rose in the Twilight کنید
3/00 امتیاز از 1 رای
 لپ تاپ  |     |   106

امروز، بخش آمریکایی استودیو جهانی NIS از شروع پیش خرید بازی A Rose in the Twilight خبر داد. این عنوان پلتفرمر با سبک معمایی و ترسناک خود می‌تواند ساعت‌ها شما را پای پلتفرم بنشاند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با در ادامه مطلب همراه باشید.

اگر به یاد داشته باشید، بازی A Rose in the Twilight اولین بار در ماه نوامبر سال 2016 میلادی به‌صورت انحصاری در کشور ژاپن و برای دارندگان کنسول دستی پلی استیشن ویتا عرضه گردید. بعد از گذشت مدت زمان کمی، درخواست‌های زیادی از سوی مخاطبین جهت عرضه عنوان نام برده شده در غرب و برای پلتفرم‌های دیگر به گوش سازندگان رسید و در نهایت به بازیکنان، قول انتشار آن در دو منطقه آمریکا شمالی و اروپا را دادند.

طبق اعلام سازندگان، بازی جذاب و ترسناک A Rose in the Twilight در بهار سال 2017 میلادی دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی علاوه بر کنسول پلی استیشن ویتا از طریق شبکه استیم (Steam) برای رایانه‌بازان نیز در دسترس خواهد بود.

استودیو آمریکایی NIS در ادامه به دو نسخه فیزیکی معمولی و ویژه اشاره نمود و گفت:

ساکنین منطقه آمریکا شمالی می‌توانند هر دو نسخه موجود را از طریق فروشگاه NIS America Online هم‌اکنون پیش خرید و تهیه کنند.

برای آن دسته افرادی که از جزئیات نسخه ویژه و محدود بازی A Rose in the Twilight بی‌خبر هستند باید گفت که این مجموعه شامل موارد زیر می‌شود:

  1. بازی A Rose in the Twilight برای پلی استیشن ویتا
  2. جعبه‌ای که این مجموعه در آن جای داده شده است
  3. کتاب هنری 35 صفحه‌ای
  4. موسیقی‌های متن (شامل 15 موسیقی)
  5. 5 توپ از شخصیت غول
  6. گردنبندی زیبا

شما کاربران در زیر می‌توانید تصویری از نسخه ویژه و محدود بازی ذکر شده را مشاهده کنید.

هم اکنون اقدام به پیش خرید بازی A Rose in the Twilight کنید

لازم به‌ذکر بوده که در حال حاضر نسخه استاندارد بازی ترسناک و معمایی A Rose in the Twilight به قیمت 19.99 دلار و نسخه ویژه و محدود آن به قیمت 39.99 دلار قابل پیش خرید است. سازندگان هنوز تاریخ انتشار دقیقی از این عنوان اعلام نکرده‌اند و تنها به بهار سال میلادی جاری اشاره نموده‌اند.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید