امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
احتمال پشتیبانی از زبان عربی در بازی Mass Effect Andromeda وجود دارد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   105

اگر شما نیز از آن دسته افرادی بودید که خود را جهت انجام بازی Mass Effect Andromeda به زبان عربی آماده کرده بودید، حاوی خبر خوبی برای شما نیستیم چرا که این امر مهم فعلا میسر نیست. آقای «آرین فلین» (Aaryn Flynn)، مدیر کل شرکت «بایوور» (BioWare) ساعاتی پیش در حساب شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر به برخی از سوالات و شبهات به وجود آمده پاسخ داد. با در ادامه مطلب همراه باشید.

بنابر اعلام آقای فلین در حساب توییتر خود، تیم سازنده در حال حاضر برنامه‌ای برای قرار دادن زبان عربی در بازی Mass Effect Andromeda در هنگام انتشار ندارد.

البته، این بدین معنا نیست که تمامی امید‌های موجود جهت انجام بازی به زبان عربی در منطقه خاورمیانه بر باد رفته است چرا که مدیر عامل شرکت بایوور، چراغ روشنی به هواداران نشان داد و باعث بازگشت امیدی دوباره به بازیکنان گردید. وی گفت این احتمال وجود دارد که در آینده، زبان عربی را در قالب به‌روزرسانی به بازی اضافه کنیم.

وی نوشت:

درست است که ما در زمان انتشار بازی Mass Effect Andromeda از زبان عربی پشتیبانی نمی‌کنیم اما می‌توان به آینده‌ای نچندان دور چشم دوخت چرا که احتمال افزوده شدن این زبان به‌صورت یک به‌روزرسانی وجود دارد.

— Aaryn Flynn (@AarynFlynn) January 7, 2017

آقای فلین در ادامه با ذکر اینکه متوجه درخواست‌‎های زیادی از سوی طرفداران جهت تطبیق بازی جذاب Mass Effect Andromeda با زبان عربی شده به مخاطبین گفت:

از شما ممنونم. بابت اینکه باعث ناامیدی شما شدم عذرخواهی می‌کنم اما مطمئن باشید که من با چشمانی باز این ماجرا را پیگیری خواهم کرد تا ببینم چه تعداد افرادی خواهان این امر مهم هستند.

— Aaryn Flynn (@AarynFlynn) January 7, 2017

احتمال پشتیبانی از زبان عربی در بازی Mass Effect Andromeda وجود دارد

در خبری دیگر آقای فلین به حواشی پیرامون قابلیت HDR در کنسول‌ها با پاسخی قانع کننده پایان داد. وی گفت:

بازی ما از قابلیت HDR بررروی دو کنسول ایکس باکس وان اس و مدل‌های پلی استیشن 4 برخوردار خواهد بود.

لازم به‌ذکر بوده در روزهای گذشته شرکت بایوور طی نمایشگاه CES 2016 اقدام به انتشار جدیدترین تریلر بازی Mass Effect Andromeda نموده است که دیدن آن خالی از لطف نیست.

طبق گفته سازندگان، بازی مهیج Mass Effect Andromeda در تاریخ 21 مارس 2017 برابر با 1 فروردین 96 در منطقه آمریکا شمالی و در 23 مارس برابر با 3 فروردین 96 در منطقه اروپا منتشر خواهد شد.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید