امروز : شنبه, 28 مرداد 1396
بازی Flame in the Flood همین ماه برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 علم و دانش  |     |   131

شرکت «کرو دیجیتال» (Curve Digital)، ناشر بازی، اعلام کرد که بازی Flame in the Flood در تاریخ 17 ژانویه (28 دی) برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. بازیکنان پلی استیشن 4 نسخه کامل این عنوان را که شامل صحبت‌های سازندگان، یک تم داینامیک، 2 آواتار و تغییراتی در گیم‌پلی بازی است را دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر بوده که این نسخه برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد.

بازی Flame in the Flood که در سال 2016 برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد، در یک فضای پسا اجتماعی در آمریکا اتفاق می‌افتد که در آن بازیکنان باید برای بقا و ادامه حیات خود با محیط آن دست و پنجه نرم کنند. در کنار سبک گرافیکی خاص و زیبای بازی، این عنوان از یک موسیقی متن اصیل نیز بهره می‌برد که توسط آقای «چاک ریگان» (Chuck Ragan) نوشته شده است.

سایت معتبر گیم اسپات به این بازی امتیاز 8 از 10 را داده است. منتقد این سایت در مورد بازی Flame in the Flood نوشته است که این عنوان بازیکنان را مجبور خواهد کرد تا تصمیمات و هدف‌های بلند مدت را کنار گذاشته، در لحظه زدگی کرده و تصمیمات آنی را انتخاب کنند. جدای از سیستم منوی نچسب بازی، این عنوان می‌تواند بازیکنان را به خودش جذب کند و آن‌ها را درمورد ویژگی‌های بصری، موسیقی و گیم‌پلی خود در قالب فضایی دل انگیز راضی نگه دارد.

جالب است بدانید که بودجه ساخت این بازی از طریق کمپین کمک‌های مردمی در کیک استارتر جمع آوری شده و به دست استودیوی مستقل «مولاسس فلود» (The Molasses Flood) که در بوستون قرار دارد، ساخته شده است. شرکت کرو دیجیتال هم وظیفه پورت و انتشار نسخه پلی استیشن 4 این عنوان را برعهده داشته است.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید