امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
خلاصه داستان رسمی فیلم ثور راگناروک Thor Ragnarok منتشر شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   175

همه طرفداران ثور و دنیای سینمایی مارول (Marvel) کنجکاو بودند تا بدانند داستان فیلم ثور راگناروک (Thor: Ragnarok) در چه مورد خواهد بود و حال خلاصه داستان رسمی فیلم سرانجام در دسترس طرفداران قرار گرفته است و یک سری از شایعات قبلی را تایید کرده و البته امید ما را نسبت به سومین فیلم مستقل ثور بیشتر کرده است. علاوه بر این، یک تصویر جدید از پشت صحنه اثر منتشر شده است که در آن کریس همسورث (Chris Hemsworth) در کنار کارگردان فیلم، تایکا وایتیتی (Taika Waititi) حضور دارد.

قسمت قبلی، ثور: دنیای تاریک (Thor: The Dark World) فیلم کاملا خوبی نبود و در واقع از سطح انتظارات کمتر ظاهر شد اما با حضور تایکا وایتیتی در پشت دوربین قسمت سوم، می‌توانیم مطمئن باشیم که ثور سرانجام یک حس شوخ طبعی در حد و اندازه خود خواهد داشت. اگر مطمئن نیستید، کافی است به چهره کریس همسورث در تصویر پشت صحنه زیر نگاه کنید!

خلاصه داستان رسمی فیلم ثور راگناروک Thor Ragnarok منتشر شد

چهره همسورث به شکلی است که گویی از توضیحات تایکا وایتیتی شگفت زده شده است، انتظار داریم که ما هم هنگام تماشای فیلم ثور راگناروک چنین حالتی داشته باشیم. اما مارول خلاصه داستان رسمی فیلم را منتشر کرد تا خیال طرفداران را از شایعات راحت کند و اخبار منتشر شده مختلف از عناصر داستانی فیلم را تایید نماید:

در فیلم ثور رگناروک اثر استودیوی مارول، ثور در آن‌سوی کهکشان بدون چکش قدرتمند‌ش، زندانی شده است و خود را در رقابت با زمان می‌بیند، زیرا باید زودتر به آسگارد (Asgard) بازگردد و جلوی رگناروک را بگیرد – نابودی خانه و دنیایش و پایان تمدن آسگاردی‌ها – از دست یک تهدید بسیار قدرتمند، هلای (Hela) ظالم. اما در ابتدا او باید در یک مسابقه گلادیاتوری کشنده، از مبارزه با متحد و دوست‌اش از گروه انتقام‌جویان جان سالم به در ببرد—هالک شگفت انگیز!

در این فیلم، مارک رافالو (Mark Ruffalo) یک بار دیگر در نقش هالک ظاهر خواهد شد و تام هیدلستون (Tom Hiddleston) در نقش لوکی (Loki) بازخواهد گشت. ادریس البا (Idris Elba) در نقش هایمدال (Heimdall)، آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) در نقش اودین (Odin)،) تسا تامپسون (Tessa Thompson) در نقش والکیری (Valkyrie) ، کارل اربن (Karl Urban) در نقش اسکرج (Skurge)، جف گلدبلوم (Jeff Goldblum) در نقش گرندمستر (Grandmaster) و کیت بلانشت (Cate Blanchett) در نقش هلا، دیگر بازیگران فیلم را تشکیل می‌دهند.

ناگفته نماند که حضور دکتر استرنج (Doctor Strange) نیز در فیلم تایید شده است و در کنار لوکی، اسکرج، والکیری و هالک به ثور کمک خواهد کرد تا بتواند هلا را شکست دهد.

فیلم ثور راگناروک در روز «27 اکتبر 2017» (5 آبان 1396) در سینماهای انگلستان و در روز «3 نوامبر 2017» (12 آبان 1396) در سینماهای آمریکا به نمایش در خواهد آمد و باید دید تا چه اندازه می‌تواند موفق باشد.

منبع :screencrush

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید