امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
تماشا کنید تریلر جدیدی از بازی Mass Effect Andromeda منتشر شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   127

در جریان نمایشگاه CES 2017، شرکت انویدیا تریلر جدیدی از بازی Mass Effect: Andromeda که برروی کارت گرافیک GTX 1080 اجرا می‌شد را به حضار نشان داد.

آقای «آرین فلین» (Aaryn Flynn)، مدیرکل شرکت بایوور، بر روی صحنه نمایشگاه حاضر شد و به همراه مدیر عامل شرکت انویدیا «جن-هسن هوانگ» (Jen-Hsun Huang) توضیحاتی را درمورد این بازی و نحوه اجرای آن بر روی کارت گرافیک انویدیا ارائه داد.

سپس هر دوی آن‌ها درمورد درخت مهارت‌ها، سلاح‎‌ها، بیگانگان و سیستم مبارزه جدید بازی و استقبال بازیکنان از این المان‌ها صحبت کردند. تریلر پخش شده از بازی Mass Effect: Andromeda با یک صحنه زیبا از بازی شروع شد و در ادامه شاهد بخش شخصی سازی آیتم‌ها و شخصیت‌های بازی بودیم و سپس نبردهای بازی را مشاهده کردیم.

پس از اتمام این تریلر، آقای فلین اعلام کرد که تریلر نمایش داده شده درواقع بخشی از مرحله و ماموریت Peebee’s loyalty بوده است. در ادامه سیستم تغییر کلاس داینامیک بازی Mass Effect: Andromeda به همراه یک سیاره جدید و تعداد زیادی جلوه ویژه نمایش داده شد. کل نمایش بازی 5 دقیقه به طول انجامیده است.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را تماشا کنید:

دانلود ویدیو باکیفیت 720p

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Mass Effect: Andromeda در ماه مارس امسال برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس منتشر خواهد شد.

منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید