امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
آیا بازی Ace Combat 7 برای ایکس باکس وان نیز عرضه خواهد شد؟
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   93

از زمان معرفی بازی Ace Combat 7 همواره تریلرها و جزئیاتی که پیرامون آن منتشر می‌شد را در کنار آرم شرکت سونی و لوگو پلی استیشن 4 مشاهده کردیم و از این رو آن را عنوانی انحصاری برای کنسول نسل هشتمی سونی قلمداد می‌کردیم اما ظاهرا بازی هواپیمایی Ace Combat 7 به‌صورت دائم در انحصار پلی استیشن 4 نخواهد بود.

آنطور که به‌نظر می‌رسد، کمپانی بلند آوازه «باندای نامکو اینترتینمنت» (Bandai Namco Entertainment) در سر خود فکر و ایده‌های بیشتری برای عرضه بازی Ace Combat 7 می‌پروراند.

چندی پیش شرکت ناشر اقدام به ثبت اطلاعات بازی خود در پایگاه رده بندی سنی کشور تایوان نمود که در خود نکات جالبی داشت و همین موضوع سبب به وجود آمدن شک و شبهات متعددی گردید. بر اساس مدارک موجود، باندای نامکو در هنگام وارد کردن اطلاعات به پایگاه رده بندی سنی کشور تایوان علاوه بر پلی استیشن 4، صفحه‌ای نیز برای کنسول ایکس باکس وان ایجاد کرده بود.

در حال حاضر صفحه مربوط به نسخه پلی استیشن 4 عنوان Ace Combat 7 در دسترس بوده اما صفحه مربوط به نسخه ایکس باکس وان قابل مشاهده نبوده و از بین رفته است. شما هم‌اکنون می‌توانید به هر دو لینک مراجعه نمایید اما در خصوص صفحه ایکس باکس وان نکته جالبی وجود دارد و آن این بوده که این صفحه هنوز هم قابل مشاهده است اما کادرهای آن خالی از هرگونه جزئیات می‌باشد.

باتوجه به اسناد در دست دو حدس و گمان مخلتف را می‌توان بیان کرد که در زیر به آن‌ها خواهیم پرداخت.

  • حدس اول

به‌وجود آمدن صفحه نسخه ایکس باکس وان بازی Ace Combat 7 امری اتفاقی و در اثر خطای انسانی یا سیستمی رخ داده است.

  • حدس دوم

این لیست رده بندی حذف شده تا خود شرکت باندای نامکو در زمان مشخصی طی خبری رسمی اقدام به معرفی نسخه ایکس باکس وان عنوان Ace Combat 7 کند.

با تمامی این تفاسیر باید دندان روی جگر گذاشت و تا روشن‌سازی ماجرا از سوی مسئولین ذی‌ربط صبر نمود. در حال حاضر تنها می‌توان گفت که بازی Ace Combat 7 قرار در تاریخ نامشخصی از سال 2017 میلادی برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید