امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
حضور دکتر استرنج در فیلم ثور راگناروک Thor Ragnarok رسما تایید شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   974

تا پیش از این شایعاتی از حضور دکتر استرنج (Doctor Strange) در فیلم ثور: راگناروک (Thor: Ragnarok) شنیده می‌شد. پایان فیلم دکتر استرنج به گونه‌ای بود که از چنین اتفاقی خبر می‌داد و تصاویری که از پشت صحنه فیلم ثور منتشر شده بود، به این مسئله اشاره داشت که ثور به شهر نیویورک سفر می‌کند تا دکتر را پیدا کند. با این حال کارگردان فیلم، تایکا وایتیتی (Taika Waititi) هرگز در مورد حضور دکتر صحبت نکرد تا امروز که یکی از منابع دیزنی این مسئله را رسما تایید کرد.

سایت D23 که در واقع سایت رسمی طرفداران شرکت دیزنی (Disney) است، حضور دکتر استرنج را تایید کرد:

فیلم ثور: راگناروک در ماه نوامبر، ثور، هالک و دکتر استرنج را با یکدیگر متحد می‌کند تا در مقابل شخصیت منفی‌های بین کهکشانی جدید و آشنا قرار بگیرند.

این امکان وجود دارد که پست منتشر شده یک اشتباه باشد یا تنها تصور نویسنده باشد که فکر می‌کند دکتر استرنج شاید در فیلم حاضر باشد اما فراموش نکنید که D23 متعلق به دیزنی است، منبع معتبری محسوب می‌شود و تاکنون هیچ شایعه‌ای منتشر نکرده است. بسیار عجیب خواهد بود اگر دیزنی بخواهد این خبر را رد کند و بگوید که دکتر استرنج در فیلم حضور نخواهد داشت.

اگر این خبر را رسمی فرض کنیم، به نظر می‌رسد که حضور دکتر استرنج چیزی بیشتر از یک حضور افتخاری کوتاه باشد. این طور جلوه می‌کند که دکتر در بخشی از سفر، با هالک و ثور همراه خواهد شد و به آن‌ها کمک خواهد کرد. تا پیش از این، اخبار منتشر شده حاکی از این بودند که والکیری (Valkyrie) با بازی تسا تامپسون (Tessa Thompson)، اسکرج (Skurge) با بازی کارل اربن (Karl Urban) و حتی لوکی (Loki) با بازی تام هیدلستون (Tom Hiddleston) با ثور همکاری خواهند کرد تا بتواند هلا (Hela) با بازی کیت بلانشت (Cate Blanchett) را شکست دهد. حضور دکتر استرنج در کنار این تیم باعث می‌شود که ثور، تیم انتقام جویان مخصوص خود را داشته باشد. از آنجایی که حضور دکتر در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) تایید شده است شاید فیلم ثور: راگناروک مشخص کند که انگیزه‌های او برای پیوستن به تیم انتقام جویان چیست.

این فیلم قرار است از نظر کمدی، مارول (Marvel) را به سطح جدیدی برساند و شاهد یکی از سرگرم‌کننده‌ترین آثار دنیای سینمایی مارول باشیم. کریس همسورث (Chris Hemsworth) در این مورد گفته است: «فکر می‌کنم بیشتر از هرچیزی که تاکنون دیده‌ایم، فیلم از نظر لحن، تغییر مسیر داده است. اگر کارهای تایکا وایتیتی را بشناسید، او یک استعداد کمدی فوق العاده است که احساسات زیادی به آثارش منتقل می‌کند. این یک ثور متفاوت خواهد بود، یک لوکی متفاوت خواهد بود. ما به دنیای دیگری پا می‌گذاریم که تاکنون تجربه نکرده‌ایم.

ثور: راگناروک در روز «27 اکتبر 2017» (5 آبان 1396) در سینماهای انگلستان و در روز «3 نوامبر 2017» (12 آبان 1396) در سینماهای آمریکا به نمایش در خواهد آمد و باید دید تا چه اندازه می‌تواند موفق باشد.

منبع :screenrant

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید