امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
احتمال بازگشت سریال Will and Grace با 10 قسمت جدید وجود دارد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   129

سریال Will and Grace در دوران انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، با یک قسمت کوتاه بازگشت. ظاهرا این بازگشت آن‌قدر موفق بود که شبکه NBC به فکر ساخت یک فصل جدید بیافتد. دراین مدت، صحبتی از این مسئله نبود اما یکی ستارگان سریال، لزلی جوردن (Leslie Jordan) در مصاحبه اخیرش گفته است که این سریال قطعا بازخواهد گشت، 10 قسمت خواهد داشت و حتی تاریخ تصویربرداری آن را هم مشخص کرد.

معمولا صحبت‌های یک بازیگر (آن هم کسی که جز 4 بازیگر اصلی سریال نیست) را نباید چندان جدی گرفت، خصوصا اینکه آن‌ها به مبالغه کردن هم عادت دارند اما خانم جوردن در گفتگو با شبکه رادیویی سن دیگو، گفته است که سریال Will and Grace برای 10 قسمت در جولای 2017 تمدید شده است.

او اعلام کرد که «این سریال بازگشته است» و طرفداران و عاشقان مجموعه باید بدانند که این یک شوخی نیست و این اتفاق قطعا رخ خواهد دارد.

وقتی که مجری برنامه از او پرسید که «شاید» این سریال بازگردد، جوردن گفت «شاید نه… قطعا». این هنرپیشه 61 ساله، سپس اعلام کرد که شبکه NBC قسمت ساخت 10 قسمت جدید از این سریال مشهور را دارد و فیلم‌برداری در ماه جولای آغاز خواهد شد.

در ماه اکتبر، شبکه NBC در این مورد صحبت کرده بود و اعلام داشت که قسمت ساخت یک مینی سریال 10 قسمتی را دارد اما پس از آن هیچ صحبتی در این مورد نشد و تاکنون چهار ستاره اصلی سریال، اریک مک کورمک (Eric McCormack)، دبرا مسینگ (Debra Messing)، مگان مولالی (Megan Mullally) و شان هیز (Sean Hayes) صحبتی در این مورد انجام نداده‌اند. سازندگان سریال، مکس موچنیک (Max Mutchnick) و دیوید کوهن (David Kohan) نیز تا اینجا سکوت کرده‌اند. همان‌طور که در مقدمه اشاره شد، ایده ادامه دادن سریال پس از موفقیت ویدئوی Vote Honey به میان آمد که در آن تیم بازیگری اصلی برای ده دقیقه بازگشتند و همین ده دقیقه کافی بود تا طرفداران هیجان زده شوند.

فعلا باید منتظر تایید رسمی این خبر باشیم اما آیا می‌توان به صحبت‌های لزلی جوردن اعتماد کرد و بازگشت سریال Will and Grace را قطعی دانست؟

منبع :screencrush

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید